şükela:  tümü | bugün
  • aklıma geldikçe beni heyecanlandıran gerçek. düşünsenize, çok yakında hayatınıza tam istediğiniz gibi biri girecek ve o şu an hayatta; bir yerlerde, bambaşka bir şeyler yapmakla meşgul. muhtemelen ne o sizi tanıyor, ne de siz onu tanıyorsunuz. ama aldığınız nefes kadar gerçek, gördüğünüz rüya kadar da tatlı.

dünyanın bize süslü bir paket içinde sunduğu bir "sürpriz hediye" gibi adeta. ne zaman çıkacağını, tam olarak nasıl olacağını hiçbir şekilde kestiremiyorsunuz.

ama bu bile sizi heyecanlandırmaya yetiyor. çünkü hiç tahmin etmediğiniz bir anda birbirinizin karşısına çıkacaksınız.

gel de bu hayatı sevme şimdi.

edit: okutacam bu entry'yi o kıza. tanımasam da, seviyorum ülen!

edit 2: evet, buldum o kızı; bu entry'yi de okuttum söz verdiğim üzere.
  • öleceğinden de emin olmaktır aynı zamanda.
  • donnie darko yasaları uyarınca bir sonraki sevgilinin yaşıyor olup olmadığı asla bilinemeyeceğinden, üzerinde büyük tartışma koparılabilecek bilinç eylemi.

edit: yine de umutsuz olmamak lazım tabi: #25600961
  • saçma bi şekilde insanı gülümseten dipsiz bir duygu. bi türlü bitmek bilmiyor. her koşulda akla gelebiliyor "acaba o şuan napıyor ?" sorusu... bildiğin sevimli.
  • (bkz: #26268582)
  • pedofili olmadığınızın göstergesidir.
  • sözlükte negatif enerjiden beslenenleri mutlu etmeyecek olan gerçektir bu. siz ölmeyi, sevgili bulamamayı falan düşünmeye devam edin tosuncuklarım. ne düşünüyorsanız, neye inanırsanız onu yaşıyorsunuz zaten bu hayatta; farkında olsanız da, olmasanız da...
  • eğer halihazırda sevgiliniz varsa, ayrılık habercisidir. düşündüm de bir an, korkunç gerçekten. öleceğin yaşı bilmek gibi bir şey şimdiki sevgilinden ayrılacağını bilmek.