şükela:  tümü | bugün
  • "özelden sıkça duyduğum bir eleştiri. bir çaylak oturmuş gündemi değiştirdiğim başlıkları bir araya toplamış.

#44991230 bu başlık sayesinde pek çok insanın dünyaya bakışını değiştirmiştim. binlerce mesaj aldım. pek çok gence yol gösterip iş kurmasını sağladım.

#69244433 bu entry ile bine yakın insanın hayalini gerçekleşmesine aracılık ettim. bu sayı benim duyduklarım. en son biri nickaltıma yazmış bu entry sayesinde nasıl olduysa artık ruh eşini bulmuş evlenmiş teşekkür etmiş.

#37173250 bu entryde ise yandaş medyada bile günlerce haber olmuştum. tanrılığımı iddia edip yeni bir din göndermiştim. bir çok peygamber edinmiştim ama dini yayamadı beceriksizler.

#42117207 çektiğim uzun metraj film. üç gün boyunca ekşi sözlük yazarları taşak geçip gündemin amına koymuştu.

#58784056 doktorların hasta azarlamasını savunmuştum. ekşi sözlük ikiye yarıldı. bir kısım bana küfrederken diğer kısım destek vermişti.

#61576104 ölüm fikrinin insanlarda oluşturduğu etki konusunda. aslında yaşamın değeri hakkında.

#61576104 bir günde olsa gündeme rakı içmeyi getirmiştim. rakı içtiğim için insanların bu kadar mutlu olması garip gelmişti.

#56352325 benim tekrar tekrar okuyup çok eksik ve yanlış bulduğum entry. insanların aptallaşma süreci. tarım ve insanlık tarihine girmiştim.

#68663866 bir trollemeydi. nuri bilge ceylan hakkında. binlerce mesaj gelmişti. özür dilerim.

#72956498 tacizle yürümek arasındaki farkı tartışıp kadınları suçlu bulmuştuk.

neyse uzatmayalım daha yüzlerce entry.

#37364565 bu ise en sevip beğendiğim entryim ama gündem değiştirememişti. ekşi sözlük yazarlarının seviyesine inemediğim entrylerden.

neyse konumuza dönersek. neden gündemi değiştirecek başlıklar açıp entryler döşemiyorum. iki yıldır bir şirket kurdum onunla uğraşıyorum. çok yoğun olduğum için kitap okuma sürem yüzde ona kadar düştü. yani yılda otuz kadar kitap okurken iki yılda on kitap anca okumuşumdur. okumadan bir şey üretilebileceğini sanmıyorum. "

bu entry bir çaylak tarafından yazılmış ve iddiaya girdik. ben bu entryi yazarsam nickaltima yüz entry girileceği iddiasında. eğer girilmezse ne kazanacağımı söylemeyeceğim ancak yüz nickaltı girilirse hesabımı bu çaylak arkadaşa devredeceğim.

çaylak yazarımızın nickini yirmi dört saat sonra açıklayacağım. ayrıca saat 00:00 da bu entryi paslamam önemliymiş. ne oluyorsa.

not: aşkını ilan etmek isteyen kadınlar ulaşsın yirmi dört saat sonra hesabım bir malın eline geçebilir. hiç sanmıyorum ama gelmek isteyen yürüsün çok yalnızım bu ara. ben sikmeyeceğim eşeğin önüne ot koymam.