şükela:  tümü | bugün
  • birçok şey var. mesela dostoyevski bir romanında, iyi ki tabancam yok, aksi halde onunla ne yapacağımı bilemezdim, diye yazmıştır. ben de düşündüm bunu. sırtımda, kürek kemiğinin hemen altında uzanamayacağım bir yer var orayı kaşıyabilirim, evet aklıma ilk bu geliyor
  • birini vurmak.

kusura bakmayın ama üretim amacı bu. ayrıca tabanca ile sırtını kaşırken ölerek darwin awards adayı olmak da var... bu iş için sırt kaşıma amaçlı bir ürün öneririm.

edit: hayırlı forumlar. +1, rep, emeğe saygı
  • ben kitap ayraci olarak kullaniyorum.
  • yakın muharebe istasyonlarında puan toplanabilir. kafa 10 gövde 5 puan.
  • (bkz: intihar)
  • y.rr.k afedersin.

küçükken bi su tabancam vardı. sağa sola sıkıyordum bam bam. sonra özendim bir yerlerden dedim canlı hedef seçeyim.

annemin gözüne sıkmışım sonunda. taşlı yüzüğüyle bi vurdu dudağıma. kanadı da ağlayamamıştım bile suçluluktan.

nerden geldiyse bu aklıma. kimse bireysel silahlanmasın bilader kısaca. su tabancası bile böyleyse.
  • kırıkkale tabanca kapak takımı çıkarılmış haliyle gazoz açacağı olarak kullanılabilmektedir.
  • önce güzelce yağlıyoruz sonra gö..
    hay allah burası ekşi sözlük’tü, kutsal bir bilgi kaynağıydı
  • tabancayla ne yaparsınız bilmiyorum, ama buraya yapacaklarınız hakkında yazdıklarınız bile sonradan başınıza bela olabilir. benim aklıma buraya kesinlikle birilerinin yazacağı türden iki üç şey geliyor, sonradan başınızın ağrımasını istemem. dikkatli olun.

not: sanki yazsanız ben gidip dava edecekmişim; bu da üstü kapalı bir tehdit mesajıymış gibi oldu evet, ama durumun bununla uzaktan yakından alakası yok. ben sadece ciddi bir şekilde dahi yazmadığınız iki cümleden dolayı işini gücünü bırakıp sizinle uğraşabilecek çok ama çok fazla insan olduğunu söylüyorum. bunun riskini almak istemezsiniz.
  • dünya savaşı başlatmak. (bkz: gavrilo princip)