şükela:  tümü | bugün
 • butonla silinerek çöp'e taşınmış entry'i tekrar butonla silmeye çalışırken çıkan uyarı.

  keşke "çöpten de sil" falan diye bir onay kutusu olsa da birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan günlerde böyle uyarılarla karşılaşmasak.
 • noldu lan noldu diye bağırmama neden olan hede. silmiyor şerefsiz. delirtti.
 • bu sıralar entry sildikçe karşıma çıkan şey. neden entryleri silerken sürekli bir takım hatalar oluştu ibaresi önüme geliyor? kesin sil diye tıklamaya devam edince de 10- 15. basımda entry silinebiliyor. telefon ve bilgisayarda da aynı sorun yaşanıyor. yok mu bunun hata vermemesi için bir çare? bilen yazarlar aydınlatırsa sevinirim.
  aydınlanma üzerine gelen edit: saygıdeğer sözlük yönetimimiz, 1 dakika içinde 2 entry silmemize izin veriyorlarmış. böyle uygulama mı olur ? resmen bu mecradan yazılarını çekersen, senin işini zorlaştırıp deliye döndüreceğim demek istemişler. neyse sağlık olsun, yine de silebiliyoruz çok şükür. keşke üyelere azıcık değer verilseymiş.
 • sanırım vatandaş cinnet getirip tüm entry'leri silmesin diye gösterilen kofti uyarı.
 • öncelikle açıkça belirtmeliyim ki dilbilgisine son derece aykırı bir uyarıdır kendisi.

  olması gereken ise "birtakım hatalar oldu" şeklindedir. böyle olacak şekilde düzeltilmesi yerinde olacaktır.

  lakin, esas konu bu değil. ne yazık ki, bu uyarı nedeniyle çok yakında kanser olabilirim. sebebi ise girilerimi düzenleme sırasında hem zihnimi hem de bedenimi aşırı yavaşlatması.
 • ekşisözlüğün en enteresan sorunu, bazı mesajları silmeye çalışınca karşılaşılan hata ve bazı mesajları silmek için 100 kere bastığında anca silinebiliyor.
 • yazım yanlışı barındıran sözlük uyarılarından biri. doğrusu birtakım hatalar oldu biçimindedir. diğer bir hata da birtakım yoğunluklar sözkonusu uyarısında var. işin ilginci birtakım sözcüğü bu kez düzgün ama söz konusu bitişik yazılmış.

  bilgi vermeden de bitirmeyelim öyleyse. ilgili hatanın nedeni art arda entry silinmesine 15 saniye engeli konulmasıdır. protesto için entrylerini silen yazarlara karşı önlem olarak getirilmiştir.