şükela:  tümü | bugün
  • 1. daimi ve hak edilmiş mutluluk yoktur fakat hak edilmemiş mutsuzluk her daim olacaktır.
    2. aramak; çabalamaktır, çabalamaksa daha derine batmaktan başka işe yaramaz. aramanın gücüne inanmak yersiz ve saçmadır.
    3. enerji/zaman/para/sağlık kombosu asla aynı anda bir araya gelmez, bir/iki eksikle yola çıkmak yürek ve g.t ister.
    4. kendinden önce düşündüğün kim varsa, o önce kendini düşünecektir. önceliği o na / onlar a vermenin anlamsızlığını fark ettiğinde, iş işten geçmiş olacaktır.
    5. sonradan kötü olunmaz, kötülüğe meyilli olunur en baştan. ya da daimi iyilerdensindir.
    6. deveye diken yarar . net
    7. hayatının herhangi bir döneminde bir kere friendzone a düşmüşsen, bu lanetten kurtuluşun olmayacaktır.
    8. kıramayacağını düşündüğün kısır döngüler, hayattaki motivasyonunu ve gidişatını belirler.
    9. 15 dakika park yeri aramanın ardından, içine sinmeyen bir yere park etmek zorunda kalırsın ve dönüşte en iyi yerin boşaldığını görürsün. sen arabayı geri alıp gelene kadar hem boş olan hem de boşalttığın her iki park yeri aynı anda dolacaktır. (aramanın gücüne inananları öteye alalım.)
    10. her anlamda, senden çokça geride kaldığını bildiğin, fakat kendini iyi pazarlamayı bilen insanlar, senden üç beş adım ileride görünmeye devam edecekler.

düzenleme şeysi: birtakım olacakmış sahiniburayakadarsevenincilli uyardı, moderatör uygun zamanda şey edecektir.

ayırca o nasıl nick, üç kez baktım doğru mu yazdım diye.