şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara katliamında, suruç’ta,ankara güvenpark’ta yiten canların ahı var.
  annesini ve kardeşini aynı gün suruç’ta kaybeden sinem kılıç’ın ahı var.
 • sinav sorularını çalarak, sonuçları manipüle ederek, şifreler icat ederek fetö ile bir olup geleceğini de çaldığınız öğrencilerin ahı var.

  edit: 2011 yılında yapılan bu planlı haksızlık, kimler tarafından nasıl örtbas edilmiş, kimler verilen yanıtlardan tatmin olmuş ve kimler kandırılmış adım adım verilmiş. özellikle ilk kez oy kullanacak genç arkadaşlarım okusunlar.

  link
 • baskı ve zulüm altında geçmiş gençlik yıllarımın ahı var!

  edit: 16 yıl önce ilk defa oy kullanmıştım. gençliğin vermiş olduğu heyecanla bana özgürlük vaat eden akp'ye oy vermiştim. işte o verdiğim oyun bedelini 16 yıl boyunca fakirleşerek, üniversite mezunu bir işsiz olarak, okul hayatında ve iş hayatında sırf siyasi bağlantılarından dolayı başıma amir olarak atanan insanların uyguladığı mobbinglerle ödedim.

  bu sene ilk defa oy kullanacak genç kardeşim. ben bedel ödedim. hayatımın en güzel çağlarını kan kusarak, yorganın altında ağlayarak, utanarak geçirdim. sen gençliğinin tadını doyasıya çıkarmak için iyi düşün. o yaşlar, o yıllar maalesef geri gelmiyor.
 • "afedersiniz ermeni" mesela. hakaret ermenilere yapıldı ama benim canım acıdı. bir bedenin azaları gibiyiz bu topraklarda. kürt, ermeni, ezidi, süryani, abhaz her biri bir organımız.

  bir de kılıçtaroğlu'na devletten aldığı maaştan başka bir kazancı yok diyerek, emekçi tüm memurların kazancını devletin ikramı olarak gördüğünü ifşa etmesi.
 • kelle dediği şehitlerin ahı var. daha kimin olsun!
 • kelle dediğniz şehitlerin ahı var!
 • preslediğiniz hayvanların ahı var.
  kuruttuğunuz derelerin ahı var.
 • eğitimi hallaç pamuğuna çevirip sürekli değiştirip durdunuz. el yazısı dediniz sonra kaldırıp eski düzene geri döndünüz.

  beş buçuk yaşındaki çocukları, yedi yaşındakilerle aynı sınıfa koyup o çocukların kendilerini başarısız hissetmelerine sebep olup eğitim hayatlarını bitirdiniz. o çocukların ahı var.

  " ben yapmak istiyorum ama yapamıyorum." deyip ağlayan altmış altı aylık çocukların ahı var.
 • eren bülbül'ün, fethi sekin'in, muhammed fatih safitürk'ün yasin börü'nün ahı var orospu çocuğu pkk li terörist ve onun pembe gotlu sevicilerine.
  edit: mesaj kutuma gelen ana bacı küfürlü mesajlardan anladığım kadarıyla sözlükte yukarıda bahsettiğim gruptan çok varmış. peşinen söylüyorum tüm siyasi partilerin koyun çomar tayfalarina sokayım ama ilk olarak ve daimi olarak teröristler ve pembe götlü finolara sokayım efendim.