• sinav sorularını çalarak, sonuçları manipüle ederek, şifreler icat ederek fetö ile bir olup geleceğini de çaldığınız öğrencilerin ahı var.

edit: 2011 yılında yapılan bu planlı haksızlık, kimler tarafından nasıl örtbas edilmiş, kimler verilen yanıtlardan tatmin olmuş ve kimler kandırılmış adım adım verilmiş. özellikle ilk kez oy kullanacak genç arkadaşlarım okusunlar.

link
  • baskı ve zulüm altında geçmiş gençlik yıllarımın ahı var!

edit: 16 yıl önce ilk defa oy kullanmıştım. gençliğin vermiş olduğu heyecanla bana özgürlük vaat eden akp'ye oy vermiştim. işte o verdiğim oyun bedelini 16 yıl boyunca fakirleşerek, üniversite mezunu bir işsiz olarak, okul hayatında ve iş hayatında sırf siyasi bağlantılarından dolayı başıma amir olarak atanan insanların uyguladığı mobbinglerle ödedim.

bu sene ilk defa oy kullanacak genç kardeşim. ben bedel ödedim. hayatımın en güzel çağlarını kan kusarak, yorganın altında ağlayarak, utanarak geçirdim. sen gençliğinin tadını doyasıya çıkarmak için iyi düşün. o yaşlar, o yıllar maalesef geri gelmiyor.
  • umut yerine cebine para sıkıştırdığınız dilek özçelik’in ahı var.
  • kelle dediği şehitlerin ahı var. daha kimin olsun!
  • ankara katliamında, suruç’ta,ankara güvenpark’ta yiten canların ahı var.
    annesini ve kardeşini aynı gün suruç’ta kaybeden sinem kılıç’ın ahı var.
  • aladağda yanan kız çocuklarının ahı var.
  • eğitimi hallaç pamuğuna çevirip sürekli değiştirip durdunuz. el yazısı dediniz sonra kaldırıp eski düzene geri döndünüz.

beş buçuk yaşındaki çocukları, yedi yaşındakilerle aynı sınıfa koyup o çocukların kendilerini başarısız hissetmelerine sebep olup eğitim hayatlarını bitirdiniz. o çocukların ahı var.

" ben yapmak istiyorum ama yapamıyorum." deyip ağlayan altmış altı aylık çocukların ahı var.
  • bu ülkeyi kuran iki ayyaş dediğiniz atatürk'ün ismet inönü'nün ahı var !
  • ışid'in canlı canlı yakarak öldürdüğü iki genç mehmetçiğin ahı var...

(bkz: 22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi)
hesabın var mı? giriş yap