şükela:  tümü | bugün
  • hikaye 2015 sonbaharında, mecburi hizmete gittiğimde başlıyor. artık kullanmayacağım internet hizmetini kapatmak istiyorum. yaklaşık 10-15 kez "hanfendi kapatmak istiyorum" dediğim görüşmenin sonlarına doğru müşteri temsilcisi "donduralım isterseniz" dedi. iyi ama dondurmak da istemiyorum. dondurma muhabbeti de bi süre devam ettikten sonra iyi tamam dedim. internet hizmetine 3 ay ara verilecek, sonrasında devam edip etmeyeceğime karar verecem.
    bu görüşme bitti ve aradan 10-11 ay geçti. internet hizmetinin başlatıldığını ve 6 ay boyunca fatura kesildiğini bildirmeyen tt( bildiremeyen diyim çünkü hattımı değiştirdim bu arada ) her nasılsa, icralık olacağımı bildirmek için ikincil telefon numaralarına ulaşabildi. 1 bite dahi kullanılmamış internet ve 542 türk lirası fatura. müşteri temsilcisiyle görüşüyorum yine..
    sk- bu faturayı ödemiyorum
    mt- siz bilirsiniz, adli süreçte dosya masraflarını ve avukat ücretlerini de ödeyeceğinizi hatırlatırım ( şirket politikası olarak müşteri temsilcisine bu sözleri söylemesi dayatılıyor mu çok merak ediyorum )
    sk- olsun 500 değil 5000 tl ödeyecek gücüm var ama bu parayı ödemiyorum.
    bu görüşme de bitti. sonra mesaj attılar, ses kayıtları incelenmiş, hata yok.

hikayeyi üzüldüğüm ve sevindiğim noktalarla tamamlamak istiyorum.
    ben bu 542 türk lirasını bugün yarın öderim. mahkemeyle gidip gelmelerle uğraşacak vaktim yok. cebimden hiç yoktan 542 tl çıktı, bu üzüldüğüm nokta.
    haftalık mesaim 72-80 saat. para kazanırken uykusuz kalıyorum, ayakta duramayacak kadar yoruluyorum bazen. iyi kazanıyor muyum? kesinlikle müşteri temsilcisinden çok kazanıyorum. icra avukatı kadar çok değil onu biliyorum. hizmet verdiğim insanlar haksızlığa uğramış hissediyor mu? hayır, genelde duacı oluyorlar.
    sevindiğim tarafı da bu.
  • alayı orospu çocuğu.. bir bir ebelerinin amlarını görecekler.. bizle beraber batacak bu kansızlar.. tt turkcll opel gürses thy ..