şükela:  tümü | bugün
  • son yıllarda örneğine sıkça rastladığımız nitelikli dolandırıcılık türüdür.

30 yaşını geçen teyzemiz sırf deneyimlemiş olmak için önce evlenir ve 1 sene sonra da boşanırım diyor. açık açık söylüyor bunu. bana söylüyor tabi canım. ağına düşürdüğü uzun boylu yakışıklının bundan hiç haberi yok.

nasıl olsun ki? çocuk fit, profesyonel sporcu, evi arabası var. bir de kadın tarafından yönetilebilir olma durumu var. ki bu kadınların olmazsa olmaz prensiplerinden biridir. çocuk zengin para gani. ablamızın sadece amı sulanmıyor aynı zamanda ağzı da sulanıyor. nasıl sulanmasın ki? yalnızca 1 sene sonra boşandığında muhtemelen bir evle beraber sağlam bir nafaka da koparacak bu saf çocuktan.

ondan sonra gelsin 20'lik genç oğlanlarla ateşli sevişmeler. zaten dünyaya niye geliyoruz değil mi? her işin sonu seks. elalemin parasıyla gününü gün etmek diye buna denir sevgili teyzelerim. birbirinize whatsapplarda, forumlarda nasıl taktikler verdiğinizi kendi ağzınızla bize söylüyorsunuz. biz de sizin yanınızdaymış gibi davranarak kirli iç dünyanızı öğreniyoruz.

hesapçısınız. bir matematik profesörürün çözmekte zorlanacağı parasal denklemleri şeytani zekanızla çözüyorsunuz. size hayran olmamak elde değil.

avrupalıların afrika'yı sömürmesinden sonra dünya tarihi en büyük sömürücü, kan emici ve sülük olarak sizi kaydedecektir pek muhterem teyzelerim. adınızı altın harflerle yazdırıyorsunuz kitaplara. 1000 sene sonra tarihçiler sizi araştırdıklarında çağınızın ne kadar ilerisinde bir zekaya sahip olarak gram beden enerjisi sarf etmeden yalnızca zekanızı kullanarak aptal erkeklerin ellerindeki hazineyi nasıl da tereyağından kıl çeker gibi söğüşlediklerinizi öğrendiklerinde şaşkınlıktan küçük dillerini yutacaklar. sizi anlatmaya kelimeler bulamayacaklar. ve o zamanın şairleri sizler için harika şiirler yazacaklar.

onlar sizi görmeyecekler ama sizin ruhunuz size methiyeler düzen bu insanları görecekler. düşünebiliyor musunuz öldükten sonra bile egonuzu tatmin edebileceksiniz. hem bu dünyada hem öbür dünyada kazançlı çıkıyorsunuz teyzeciklerim benim. yemin ediyorum bu ticari akıl yeryüzünde başka hiçbir canlıya nasip olmamıştır.
  • arkadaşa fena koymuşlar belli ki.

oğlum bütün kadınlar aynı değil.

sen malsın, kandın diye niye herkesi aynı kefeye koyuyorsun?

boşanmayıp bir şekilde mutlu olan da, evlenmeyip ömür boyu mutlu olan da, yalnız kalıp depresyonlara dalan da var.

işte bunlar hep hayat tecrübesi, bir dahakine o seni değil sen onu kullanırsın. düzen böyle çünkü artık, ya evleneceğim deyip kullananlar ya da evlenip boşanırken söğüşleyenler. arası büyük ikramiye, bulursan kaçırma...
  • (bkz: vurun kahpeye) hahaha.
  • ve anında feminist demagoji başlamış. evet, boşanma, boşanan kadınların çok küçük bir kısmı için vurulma sebebidir. ancak boşanma boşanan kadınların hepsi için vurgun yöntemidir. tabi bu boşanınca vurulan kadınların ne kadarı evliyken başkasıyla bir ilişkiye başladı da adam bunu öğrenince vurdu, bu oran bilinmemektedir. aldatmak bir insanın vurulması için geçerli bir sebep olmamakla birlikte, aldattığında seni öldüreceğini tahmin etmenin de ötesinde net bir şekilde bildiğin birisiyle evlendikten sonra onu aldatmak, gerizekalılıktır. eğer her canının çektiğine vermek istiyorsan, bunu ya bekarken yapacaksın ya da ruhsatsız silahı olduğunu bildiğin erkekle evlendikten sonra vermeyeceksin. bunun başka bir alternatifi yok, aldatan taraf erkek de olsa kadın da olsa haysiyetsizdir, ülkemizde ise aldatan kadın olduğunda erkeğin fiziksel zarar verme ihtimali çok yüksektir.

bugüne kadar boşandıktan sonra nafaka ve/veya tazminat almayan bir tane bile kadın tanımıyorum. erkekle x sene evli kalıp(ki genelde buradaki x 5'ten küçüktür) hayatı boyunca çalışarak kazanamayacağı parayı alan kadınları göstermek stereotip üretmek değil, istismar edilen sisteme dikkat çekmektir. stereotip üretmek azınlıkta olanı çoğunluğa mal etmektir, nafaka ve/veya tazminat alan kadınlar çoğunluğun da ötesinde neredeyse tamamı iken, bu kelimeyi tercih etmek de sadece cehaletin göstergesi olabilir.

madem feministsin, madem kadın erkek eşitliğinden yanasın, boşanma durumunda herkes kendi malını alır çekilir diye savunman lazım, "tüm erkeklerin onbinde biri boşanan karısını vuruyor, o yüzden bütün erkekler boşandığı kadına bir ömür bakmalı" diyorsan, sen feminist değil, yağlı kapı arayan standart bir motorsun. bir tane ben de beslemiştim bunlardan, oradan biliyorum. kadın açısından "ama ben ona x yılımı verdim" diye savunulursa bu, erkek tarafı kalkıp "ulan x kere siktim bir ömür para veriyorum" dediğinde ses çıkarma hakkı kalmaz ortada. erkek parasını verip kadından ayrılma hakkını satın aldığı sürece, kadının satın alınabilir bir meta olduğu fikrini erkeklerden söküp alamazsınız.

ha derdiniz pozitif ayrımcılık tabi sizin sadece, bu durumda da erkeğin "amı var diye beklentisi var" demesi durumunda söz söylemeye hakkınız olmaz. gördüğünüz gibi bunların alayı zaten feminizme temelden aykırı şeyler. eşitlik başka bir şey, aynı standartlara sahip olduğun erkekten daha az çalışıp daha fazlasını elde etmeyi istemek başka bir şey.
  • başımdan geçen ve daha doğrusu geçmekte olan rezalet evlilikten sonra, evlilik sözleşmesinin dünyadaki en güzel buluş olduğunu anlamama vesile olan boşanmadır.

tekrar evlenirsem, ki zor, kızın önüne yaraktan önce evlilik sözleşmesini çıkarıp koyacağım. imzalamak istemeyen, çakaldır, kancıktır, orospudur, kaltaktır. yarağı götüne yer, evine gider.
  • biz daha sevdiğimizi evliliğe ikna edemezken millet boşanma üzerine ihtisas yapmış diye hüzünleten tesbit.
  • bu başlığa kızan kadınlar dibine kadar haksızdır. şahsen ben evli değilim ve evlenmek için şimdiye kadar önüme çıkan zibilyon tane kız bana "ev, araba ve para pazarlığı" ile geldi, kadınlar şimdi bu konuyu çiçekli böcüklü bir aşk hikayesi ve sonunda evlilik olarak pazarlamaya devam ede dursun, benim böyle bir şeye inancım kesinlikle yok.

ev, araba ve para olmadan evlenilmeyen bir düzen kesinlikle vurgun yapma amaçlı tasarlanmıştır, böyle olmayan "çok az" sayıda kaliteli kadını tenzih ederim. çünkü o "çok az" sayıda kadın gerçekten de zor gününüzde sizi bırakıp gitmez, sizden nafaka dilenecek kadar da adi olmaz. ama "çok az" maalesef "çok fazla" rakamına kurban gider.

evlenecek olanlara başarılar dilerim, ümüğünüzü sıkacaklar, bilginiz olsun.
  • bir kızlara yanaşma yöntemi olarak meriçlik yapmak

muhtemelen bu başlığın da açılması gerekecek.

ulan oğlum hala anlamıyor musunuz? daha kaç kere anlatıcaz bunu. sen şimdi böyle kızlara yaranacak ama erkekliğin de yüz karası olacak şeyleri yazınca yazdıklarını okuyan kadın badilerinden sevişme teklifi mi alacağını zannediyorsun. moron geldiniz moron gidiyorsunuz.

bunun bir ton örneği var. git medyada araştır bul bu halde olanları. ömürleri boyunca kadınlara yaranmaya çalışıp am üstünde göt siken kaç erkek gösterebilirsin bana.

ve ayrıca feminist kadınların böyle erkek bozuntularıyla hiç birlikte olduklarını gösterebilir misin sayın moron.

bazı şeyleri anlamanız için ille başınıza mı gelmesi lazım?

not: boşuna mesaj atıp eski karın amma canını acıtmış demeye uğraşmayın. hiç evlenmedim. evlenmeyi de düşünmüyorum.
  • valla hacım kadının kötü niyetlisine denk gelirsen her türlü siki tutarsın. hukuk sistemi de buna çanak tutar, boşandığın karının jigolo parasını her ay tıkır tıkır eşşekler gibi de ödersin. acı. ama gerçek.