şükela:  tümü | bugün
  • zincirlikuyu metrobüs durağında kalabalığın arasından yardırarak metrobüse doğru giderken, bir adamın beni durdurup bana karımın donunu uzatması hadisesi.

ömrümde böyle boktan olay pek az yaşamışımdır dostlar.

bir süre beynim durdu. şaka maka önce donu tanımadım. sonra bir de baktım ki bir yerden tanıdık bir don. "hasiktir" dedim bu benim hanımın donu!

ve beynime kan yavaş yavaş pompalandıkça gerçeği idrak etmeye başladım.

-flashback-

sabah karanlığında evden çıkarken, kapşonlu polarımı arıyor bulamıyordum. bir de baktım ki kirli sepetine atılmış yanlışlıkla. sepetten çıkartıp karanlıkta bir güzel giydim. meğer hanımın donu da onun koluna mı cebine mi neresine girdiyse artık polar ve don halvet olmuşlar. polar ve don'un ayrılığı ise metrobüs durağına denk gelmiş ve düşüvermiş üzerimden.

-flashback bitiş efekti-

halen unutamıyorum "bakar mısınız?" sesini ve gözlüklü adamın burnumun dibine uzattığı o donu.
  • güzel bir olay. alıp eve de gidebilirdi. ben olsam öyle yapardım.
  • aklıma kemal sunal'ın filmi olan gol kralını getirmiştir. sinema tuvaletinde kılotunu unutan sait'e görevli
    'bakarmısınız efendim bu sizi galiba' dedikten sonra aynen arkadaşa olduğu gibi o donu uzatmıştı

not: başlık sahibi entry'sini filan kaldırır. başlığı ben acmadım.
    edit: neyse ben yazana kadar bir kac arkadaş entry yazmış. ihale bana kalmıyor
  • alt komşudur. düzgün asın şu donlarınızı balkona...
  • "hangi don? su icimize giyilen mi?" deseydin.
  • kaliteli seksi bırak seks hikayesi bile yazamayan yeteneksiz bir toplumuz. ülkemizde edebiyat eğitimi kalitesinin ayaklar altında olduğunun göstergesi.
  • (bkz: serin hikaye birader)

beğendim ben, verdim şukunu.

iç çamaşırı fetişistleri toplanın!
  • (bkz: aramaya inanmak)

(bkz: yapılmış en aptalca dalgınlık)

yazarın bu aptalca dalgınlığını paylaşmak için başlık açmak yerine, açılmış başlığa yazmasının daha uygun olacağını düşünen bir tek ben değilimdir umarım.