şükela:  tümü | bugün
 • silivri’de bir otelin su borusuna sıkışan kediyi kurtarmak için 5 santimetrelik alçı duvarı kırarak kediye ulaşan itfaiye ekiplerine tepki gösteren otel sahibi kadının, insanlığın geldiği noktayı özetleyen sözüdür.

  --- spoiler ---

  olay, dün gece saat 21:00 sıralarında silivri piri mehmet paşa mahallesinde bulunan bir otelde meydana geldi. edinilen bilgiye göre, otelin su borusunun bulunduğu noktada yavru kedinin sıkıştığını fark eden vatandaşlar durumu silivri itfaiyesine bildirdi. olay yerine gelen itfaiye ekipleri yavru kediyi su borularının bulunduğu yerde aramaya başladı. kedinin sesinin gelmesine rağmen bir türlü kediyi tespit edemeyen itfaiye ekipleri, çareyi su borularının bulunduğu yerde 5 santimetrelik alçı duvarı kırmakta buldu. bu çalışmalar sonuç verdi ve kediye ulaşıldı. kedi sıkıştığı yerden kurtarıldı. ancak bu olayların sonrasında otelin sahibi olduğunu iddia eden kadın, “bir yavru kedi için otelime zarar verdiniz” diyerek önce itfaiye ekiplerinin daha sonra kendisine tepki gösteren çevredeki hayvan severlerin üzerine yürüdü.

  kadın ile otel sahibi arasındaki laf dalaşı ise kavgaya dönüştü. kavgayı çevredeki vatandaşlar ayırdı. olay yerine gelen polis ekipleri tarafından otel sahibinin ifadesini alınmak için karakola götürdü. bu sırada çevredeki vatandaşlar kurtarılan kediyi sevgi göstermeleri gözden kaçmadı.

  --- spoiler ---

  kaynak
 • bunu diyen tam bir barzodur.
 • mal canlısı insanlardan uzak kalmak dileğiyle, oteline müşteri gelmezse otursun beş paralık duvar için ağlasın madem..
 • kullanmasını bilse, kendine "iyilik" olarak dönecek bir mevzuda, evrene "benden bir bok olmaz" mesajını göndermeyi seçen bir ablanın cümlesi.
 • otelin adini yazsin biri de 'reklamini' yapalim.

  (bkz: silivri selis otel)
 • zamanında apartmanımın su deposu ile duvarı arasına sıkışan yavru kediyi kurtarmaları için çağırdığım itfaye yüzünden bana laf eden komşularımla aynı kabileden olan sığırdır. ha ne oldu o kedi oradan kurtarıldı, sığırlar itina ile siktir edildi.
 • acaba hangisi hayvan?
  kedi mi yoksa insanlıktan çıkmış kadın mı?
  yorumu değerli yazar arkadaşlarıma bırakıyorum.
 • beyinsiz, vicdansız, kımıl zararlısı iğrenç bir kadının lafı. aşağılık pislik.
 • ekşinin diline düştün artık hanımefendi.
  sen şimdi gör oteline nasıl zarar verilirmiş.
  geçmiş olsun.
 • ---spoiler---

  otelin sahibi olduğunu iddia eden kadın, “bir yavru kedi için otelime zarar verdiniz” diyerek önce itfaiye ekiplerinin daha sonra kendisine tepki gösteren çevredeki hayvan severlerin üzerine yürüdü.

  kadın ile otel sahibi arasındaki laf dalaşı ise kavgaya dönüştü.

  ---spoiler---

  kim otel sahibi, kim kadın, kim kedi, bir sik anlaşılmıyor. kadın otel sahibi olduğunu iddia edip yalan mı söylemiş yani? otel sahibi olduğunu iddia eden kadınla otel sahibi kavga etmişse otel sahibi böyle bir şey söylememiş oluyor zaten, niye linç ediyoruz? ya da kadın çift kişilikli biri olarak kendiyle mi kavga etmiş? şu yukarıdaki metni yayına almadan kontrol edip biz ne anlatmak istiyoruz diye sormadınız mı kendi kendinize? yapacağınız haberi sikeyim.