şükela:  tümü | bugün
  • akşamları izlenilmemesi gereken şahane bir youtube kanalı. harbiden güzel yemekler dönüyor.
  • izlenilmemesi gereken şahane youtube kanalı derken?
  • kanalının ilk ismi bir yemek iste'ydi. sonradan bu hali almış. yakışıklı yemekler adlı youtube kanalının bir videosuna attığı yorum vesilesiyle karşılaşmıştım kanalıyla. yorum da şöyle bişiydi galiba "abi sana özendim ben de kanal açtım" (abi değil şefim de demiş olabilir hatırlamıyorum) abone olasım gelmişti abone olmuştum kanalına. ben abone olduğumda abone sayısı yok denecek kadar azdı. sonradan çığ gibi büyümüş kanalı.

upuzun zamandır takip etmiyorum.
  • belki burayı okuyordur,
    çok boş konuşuyor. ''bak, baaaaaaak, bağğğğkkkk'' en çok kullandığı kelime olabilir. ''oy oy oyooyoyoyoyy'' falan da diyor. bunlar itici geliyor izlerken.
    yaptığı yemekler (et seviyorsanız izlemelisiniz) çok güzel gözüküyor gerçekten. işinde de çok iyi, ancak işinin yanında, sesi ile de muhatap olduğunuzdan; yoruyor.
  • ekşi yazarlarının ne zaman keşfedip bok atacaklarını merak ettiğim öğrenci dostu pratik yemek tarifleri veren youtube kanalı
  • yaptığı en normal yemekleri bile atom parçalıyor gibi anlatan garip adam. abi orada sen misal patatesli yumurta filan yaparken ne gibi bir değişik atraksiyon yapabilirsin ki? adamı izlemesen, sadece dinlesen allahım adam malzeme bile olmadan yemek oluşturuyor bu bir mucize dersin fakat izleyince ne itici biri deyip videoyu kapatıyorsun.
  • daha ilk zamanlarında denk gelmiştim kendisine youtube'da, hatta başlık açsam mı filan diye düşündüm sonra vazgeçtim. zaten ilk kanalının ismi kendi adıydı galiba sonradan değiştirdi yanlış hatırlamıyorsam.

neyse ilk zamanlarda çok daha mütevaziydi,sakindi, tek derdi yemek yapmaktı sonra sonra bu ''youtuber'' sıfatını kazanmaya başladıkça abartı tepkiler,yapmacık muhabbetlere döndü olay.

yolu açık olsun, en azından benim gibi oturduğu yerden bi bok yapmayıp otu boku eleştirmiyor, bişeyler üretiyor. ben de boş bakkal misali ''insan'' tartıyorum.
  • kendini afişe etmiştir. biraz daha youtuber kıvamında videolar çekmeye başlayacak.
  • ben bok atmayacağım. gayet iyi bir kanalı var. tek eleştirim sağlık konusunda olacak. abicim o kadar hayvansal protein içeren yüksek kalorili yemeklerle damarlarımız margarin bağlar, genç yaşta anjiyo stent muhabbetlerine falan girmeyelim.

sağlıklı tarifler versen iyi olur. daha yeni 30 kg verdim. seni biraz daha izlersem 50 kg alırım kısa sürede. yapma.
  • abartma isini bir kenara birakabilirse, ya da en azindan azaltaiblirse cok guzel olacak. onun disinda isini en iyi yapan youtuberlardan birisi. koctas da super mutfak yapmis adama, bundan sonra yurur gider artik.

gercekten hakeden insanlarin parlamasi insana mutluluk veriyor. insallah bozmaz.