• belli bir yon duygusu olmayan nasil basladiysa artik diyen , yol almaktan hoslanan kisilerin begenmedikleri bir iliskidir. zira yol alindiktan sonra iliskinin gidecegi yer mechuldur.*

genelde yolculardan biri *aniden bir yere gitmediklerini farkederek diger yolcuyu uyarir *. bazen bundan yolculardan biri pek hosnut olmaz ya da ikaz edilen yolcu yolculuk yaptiginin farkinda degildir.bu yuzden asabiyet yapar.yaptirir
    diger bir deyisle biten iliskilere verilen ad.(bkz: iliskiler bitirilmek icindir)
  • - mennan, bu iliski bir yere gitmiyor .
    +ben arkadan itelim derim
    - hep arkadan olmaz ben sana diyim
  • belli bi yaşa gelen hatun kısmısı için evliliğe doğru gitmeyen ilişkinin başka kelimelerle ifade edilmiş halidir.
  • durağan ve sabit ilişkiyi tamlayabilecek başka bir niteleme...

(bkz: fade out)
  • yoldur o, yol gibi sen onu kullanır ve bir yere gidersin. o kalır ama sen varırsın. bir zaman kılavuzunda odur, gittiğin de.
  • ilişkiye grafiksel bakan, kargo takibi yapar gibi yoklayan insanlara bi numara buyuk gelen iliskidir. ilerlemiyor kardesim bu, nerdeyiz, napıyoruz diye yoracagimiza guzel ruhlarimizi hizla akan yasamin icinde yerimizde saymanin keyfini cikarsak ne cikar. gecmisinden arinmak, mutsuzlugunu sarmak icin ilk yakaladigi iliskinin muhasebesini tutan bunyeler, neleri gormezler kimbilir, neleri kacirirlar.`:...`
  • iliskimiz tren mi ki bir yere gitsin negatif önermesiyle savunulabilecek bir ilişkidir, ama sonra size gene de okuz diyebilirler.
  • -fehmi biz şimdi sevgili miyiz?
    -evet canım
    -peki buna bir isim koymamalı mıyız?
    -bilmiyorum böyle iyi değil mi?
    -böhüü sen beni sevmiyorsunn..
    -ama dilruba ne alakası var şimdi?
    -evet evet sen beni sevmiyorsun.
    -ya canım bir dakika dinler misin?
    -hayır işte hayır sen beni sevmiyorsuuuuun.böhüüü
    -yazarım lan ben bunu!!
    -iğrençin fehmi
    -hadi canım ikile
    -ama ilişkimiz bir yere gitmiyor değil mi?
    -şurada otobüs durağı var oradan her yere gidebilirsin.uza.
    -böhüüüü
  • (bkz: ask/#6408465)
39 entry daha
hesabın var mı? giriş yap