şükela:  tümü | bugün
  • nazmi sinan mıhçı'nın tek kişilik muhteşem oyunu. kaliteli mizah arayanlar kaçırmamalı. gerçekten beklemediğim kadar güldüm. oldukça da yenilikçi bir formatı var oyunun aslında. sinan yanında kuklasıyla çıkıyor sahneye, bu nedenle tek kişilik demek ne kadar doğru emin değilim. yanlış anlaşılma olmasın, izlediğiniz şey bir kukla tiyatrosu da değil. acayip bir performans işte izleyin görün... pişman olmayacaksınız. net.
    kumbaracı50, ikinci kat gibi çeşitli sahnelerde oynuyor ve bir süre daha devam edecek oyun. umuyorum ki arkası da gelecektir. daha büyük sahnelerde, dev kalabalıklarla buluşması dileğiyle.
  • çok iyi yazılmış hatta sanırım yaşanmış, çok iyi hazırlanmış bir oyun. içinde çok beğendiğim gözlemler ve tespitler de buldum. genelinde güldüm ama bi kaç yerde çok afedersiniz anırdım. uzun zamandır herhangi bir şeye bu kadar kendimi kaptırıp gülmemiştim.
  • henuz izleyemedigim fakat en kisa surede izlemek istedigim nazmi sinan mihci’nin muhtesem isi olsa gerek dedigim performans. kendisi son derece deli manyak oldugundan, herhalde gosterisi de ayni fevkaladeliktedir, basarilar diliyor, selam edip ellerinden opuyorum! ??
  • nazmi sinan mıhçı’nin en az kendi kadar eğlenceli tek kişilik, pardon bir de kukla ile paylaştığı oyunu. o kadar şahsına münhasır bir iş olmuş ki nereden başlasam bilemesem de biraz anlatmaya çalışacağım. oyunu bir kukla ile paylaşıyor sinan, ama kukla tiyatrosu mu yani dediğinizi duyar gibiyim... değil! oyunu bir kuklayla paylaşıyor sinan. giderken ne beklediğimi bilmeden salona girip, karın kaslarımı çalıştıracak kadar gülerek ayrıldığım oyun oldu. tek kişilik oyunlara hele de küçük sahnedeyse ne yalan soyleyeyim hep biraz mesafe ile yaklaşırım. ama sinan tek kişi sahneyi öyle bir doldurdu ki, zamanın nasıl geçtiğini unuttum. ismiyle tezat bir şekilde bu oyunun bir yıldız parlatmasını diliyorum.
    dipnot: ayrıca tek kişi diye kuru kuru sahneye çıkıp bir şeyler anlatıyor sanmayın. dekoruna öyle güzel çalışılmış ki her an sahnenin bir yerinden sizi şaşırtacak birşeyler çıkıyor.
    bu oyun nerelerde diye merak edenler şuradan takip edebilir. bir yıldız batıyor
  • bu akşam noact sahne'de keyifle izlemiş olduğum oyundur . metin çok güzel , nazmi sinan mıhçı kendini beğendirme çabasının gereksiz numaralarına başvurmadan samimiyetle oynuyor. sezonun nadir güzel ve samimi işlerinden biri.. ne yazık ki seyircisi bu başarısına göre azdı bana kalırsa. bohem olacağız derken seçkinci olmayınız sevgili tiyatro izleyicileri. iyi işe ve samimiyete değer veriniz. bu tarz güzel işlerin salonlarını doldurunuz.