şükela:  tümü | bugün
 • debbie macomber adlı yazarın bir kitabı. tesadüfen almış bulundum ve işin aslı bir solukta okudum. kitap daha çok bayanlara hitaben yazılmış gibi duruyor ama benim nick imi taşıyan birisi tarafından ilk entrynin girilmesi de ilginç tabi! kitap aslında bir serinin 2. kitabıymış. ilkini okumadım ama bu kitap (muhtemelen şu son dönemlerde içinde bulunduğum ruh halinden olsa gerek) hoşuma gitti. ama son 50 sayfası zorlama bir mutlu son olmuş ki bu kısmını pek de beğenmedim.
 • (bkz: küçük mucizeler dükkanı) 'nı takiben yazılmış serinin 2. kitabıdır. yazarın ilk romanından sonra hemen okuyorsanız bunu, daha yalın kaldığını görürsünüz. ilk kitapta olduğu gibi çok çabuk okunup bitiriliyor. zaman geçirmek için okunması kolay, kafa dağıtıcı bir kitap.
 • kitaptan...

  * güzel bir yumağı, ipi ve kurguyu severim. örgü örmenin bana yaşattığı sevinci, bir de kitap okumayla yaşarım!
  priscilla a. gibson - roberts
 • "geçmişte yaşadıklarım bana şunu öğretti: hepimiz bu dünyaya, hayatımızı en iyi şekilde yaşamak için geliyoruz ve inanın bana, hayat saklanarak, umutsuzluklarla, pişmanlıklarla harcanamayacak kadar kısa. dertler ve sıkıntılarla boğuşurken her gün, bir öncekinin aynısı gibi görünmeye başlıyor.
  oysaki her yeni gün kendi mucizelerini de beraberinde getiriyor.
  hem de en beklenmedik anlarda.."

  "doğduğumuz andan itibaren hepimize birer yumak iplik veriliyor, bundan mutluluğun desenlerini örmek ise bizim elimizde.."