şükela:  tümü | bugün
  • siyah renkli dövme yaptırmak.
  • solaryuma girmek. gerçi bence beyaz bir insan için de saçma.
  • ku klux klan kukuletası giymek.
  • nebraska eyaletine cumhuriyetçilerden aday adayı olmak.
  • yüzücü olmak..
  • bir zencinin yapabileceği en saçma şey, esasen bir beyazın veya asyalının yapabileceği en saçma şeyle örtüşebilir. ki örtüşür.

burada sorunun soruluş şekli çok önemli. bir zenci yaptığında saçma olan şeyler denebilir misal. cilt rengi veya malın büyük olması veya iyi basket oynamaları gibi, zenciye özgü olarak bilinen kavramlara atıf yapılmak isteniyor.

halbuki bir zencinin, bu kavramların ötesinde yapabileceği daha saçma şeyler de var. hatta daha çok var. misal bir zenci bütün servetini akhisar'ın 2018 yılını şampiyon olarak bitirmesine oynayabilir. gayet de en saçma şey olur.

ha neden bu konuyu böyle ciddiye aldım, ben de bilmiyorum. boş zaman çok kötü bir şey amk.
  • (bkz: heavy metal)

zencilerin sırf uzattıklarında bonus kıvamına erişen kıvırcık saçlarını sallayamadıkları için hard rock ve üstü yerine daha çok blues veya caz müziğe yöneldiklerini düşünüyorum.
  • türkçe konuşması. algıda seçicilik olduğundan kaldıramıyoruz milletçe. komik bir hikaye zehra isimli izmitli bir kız anlatmıştı yaparsın aşkımda :

https://youtu.be/8cmz4rtfark?t=127
  • bıyık bırakması
  • büyütücü ilaç reklamlarını tıklayıp bilgisayarına virüs bulaştırmak.