şükela:  tümü | bugün
  • tam olarak budur
    http://hizliresim.com/g3ma3v

-hala bir şey eksik gibi levent tam zenginliğimi gösteremiyorum neden?

-evet tunacım ne eksik saysana biraz sende olanları?

-nike air mag ayakkabılarım var dolce&gabbana kotu giyiyorum, prada gözlüklerim tamam,
    oğlumun adı berkütay , midpointte takılıyorum porscheimi diklemesine parkesiyorum, ağzımı yayarak ve yutarak konuşuyorum, daha ne yapayım?!

- buldum abi,buldum

- ne?

-kazağın kollarını boyna düğümleyip omza sarkıtmalısın.

-hay bin yaşa leventçim.
  • aklıma cem uzan'ı getiren hareket olmuştur.
  • fakirken bile zengin gösteren durum.

kolları bir iki boğum kıvrık beyaz gömleğin üzerine mor veya pembe bi penye kazak dolarsanız, iş tamamdır. ben bu şekilde sheraton'da bedava kaldığımı bilirim. kapıdan çıkarken faturayı şirkete gönderin dedim hemen efendim demişlerdi.
  • şimdilerde yerini ekose cekete bırakmıştır.
  • daha çok ağır bir yavşaklık belirtisi sanki
  • yurdumun bir çok şehrinde gözlemlenebilecek bir olay olmasına rağmen ben en çok caddebostan'da götü boklu, gereksiz, hiçbir halta yaramayan siktiriboktan firmalarda satış bilmemnesi olarak primli çalışan ve yemekten biraz semirmiş ama aynı caddede spor salonuna da gitmeken geri durmayan ama tekrar çıkışta bir ekmeğin 5 liraya satıldığı namlı gurmede çük kadar şey yeyip sağlıklı beslendiğini sanan, daha sonra da gittiği dil kursunda cadılar bayrami falan kutlayan ve özellikle fenerbahçe taraftarı olan tipe ifritim. adi da volkan falan olmali bunun. görüldüğü yerde sopayla kovalanmalı.
  • deri ceketin kolunu kıvırma hareketiyle kapışır . verilen mesaj " üşüdüğümden değil , aksesuar olarak kullanıyorum ."
  • 'olmazsa olmaz'lar icinde yer almaktadir.

zenginsin ve omzunda kazak yok. hah! o zaman neden zenginsin diye sorarlar insana.

ama ben bu eylemin gerceklesmesinde en buyuk role sahip kazagin incelenmesinden yanayim. kazak seciminde riayet edilmesi gereken bi takim kurallar bulunmalidir ki bu kazak, semtin kizlarini etkilemek icin kullanilan "zenginden gordum ben de yaptim en azindan pek bi zengin hissediyorum" kazagi ile karistirilmasin.

- kazak pembe olmalidir. acik, ucuk pembe hadi bilemedin o modelin pembesi kalmadiysa, sari gibi acik tonlarda olmalidir. boylelikle solaryumlu bunyeyle yakissin. ama mecbursak ve eldeki malzeme kisitliysa ne yapalim artik gri kahve tonlari da olur. fakat golf daveti beklemesin kimse.

- kazak; paul smith, ralph lauren ya da minicik bir tik dusurerek fred perry , abercrombie and fitch, tommy hilfiger, lacoste gibi tarz olarak benzer ve bilindik, iyi markalardan birine sahip olmalidir. her kaliteli marka da olmaz, bakildiginda akla "american college", "brotherhood" kelimelerini akla getirecek tarzda olmalidir.

- kazak aslinda anne veya 'anane' emegi, goznuru yun kece kazagin eline su bile dokememektedir. ve kendisini 'yalnizca zengin gorunmek amaciyla giyen' ve karakterini duzeltmeyip de kazak araciligi ile prim kazanabilcegini dusunen bunyeye icinden gulmektedir.

not: son madde; markayi, aldigi urunun kaliteli dolayisiyla da uzun sureli kullanima elverisli olmasi gibi nedenlerle tercih edenlere yonelik degildir kesinlikle. kisisel gelisimi adina bir seyler yapmak yerine kendini 12 taksitle aldigi kazakla ifade etmeye calisanlar icindir.

2. not: simdi de "12 taksitle kazak almak ayip mi"ci arkadaslar iskillenebilir. pesinen soyliyeyim. lutfen sacmalamayin. konunun bununla alakasi yok ve ne demek istedigim cok acik. kaldi ki hangimiz yaptirmiyoruz?
  • bu kadar kötü görünen bi giyinme şekli yok. belki kısa pantolon+babet çoraplı pembe ayakkabı. yok lan omza kazak olayı daha kötü. ya da.. bilmiyorum seçim yapamadım.