şükela:  tümü | bugün
  • nesilleri bir an önce tükense dedirtten garson türüdür. biranın en güzel yerinin dibinde kalan son yudum olduğunu anlamamakta ısrarcıdırlar. oysa siz, bardağınızı kafanıza dikip, son yudumu içerken bardağın dibine zafer edalarıyla son bir bakış fırlatmak istersiniz ama o da ne bardak yok! refleksleriniz yeterince iyi ve buna alışkınsanız bardağınızı garsonun elinden kurtarıp yarım kalan işinizi tamamlayabilirsiniz. bu tip garsonlar hatalardan ders almazlar, beni tanıdı huyumu biliyo diye güvenmemek gerekir, zira onlar da refleks edindikleri hareketi aynı sizin gibi tekrarlayacaklardır, ve bu savaş böööle devam eder gider gece boyunca.
  • bira bardağı bitmeyeceği için var olmayan garsondur. bira bardağı boşalır, çatlar, en fazla kırılır. bitmez.
  • "napıyosun sen orda bin yetimin hakkı var" diye azarlanacak garsondur.
  • erken boş alma problemi olan garsondur.
  • bira bardakta gelmişse bırakın götürsün. zira içinde muhtemelen su vardır. ama şişe isteyip kendiniz bardağa koymuşsanız, ensesinden tutunuz ve ''senin feriştahını sikerim, koy onu yerine'' diyiniz.
  • anlatım bozukluğu içeren başlıktır.bira bardağını bira bitmeden götüren garson olamalı nitekim bira bardağı biten bir olgu değildir.nesne eksikliğinden kaynaklı anlatım bozukluğu olarak gruplandırılabilir.ayrıca biram bitmeden bardağı götüren garsonu silkelerim afedersin