şükela:  tümü | bugün
  • yıllardır alkol içen bir cumhurbaşkanına aç olan ülkemizde kesinlikle başkan adayı muharrem ince'nin sloganı olmalıdır.

    hep belirtilir : "bira, aile ocağıdır, birlik ve beraberliktir, sıcaklık ve içtenliktir, emektir, çalışan insanların kazanımıdır."

    yahu neden her seçim islamcı gibi davranmak zorundayız. sonuç olarak ekmek için ekmeleddin'e göre çok daha iyi bir slogandır.

    (bkz: muharrem ince'nin bira içerkenki fotoğrafı) şurada da genel görüş bu. benim oyum zaten sayın ince'ye. ekşi sözlük gibi türkiye'nin nabzını tutan bir platforma kesinlikle kulak verilmeli.
  • bizim cehapelilere "hah ulan sonunda doğru birşey söylediniz" dediğim slogandır. efendi olun, dürüst olun ciğerimi yeyin. mesela muharrem bugün çıkmış adaylık konuşmasında "cumhurbaşkanının partisi olmaz, ben partili olmayacağım" falan diyor. yedik mi, elbette ki hayır. ama şu sloganın dürüstlüğü ne güzel mesela.. bira için muharrem..evet lan, adamın olayı bu işte.
  • şaka maka bir yana birayı ucuzlatacağım dese gençlerin oyunu siler süpürür, demedi demeyin.
  • yaklaşık 14 yıldır gençliğini yaşayamamış, sabahlara kadar eğlenmemiş içip sarhoş olmamış karı kız peşinde koşmamış tam tersine sürekli dini baskı ve kurallara dayalı olarak yetiştirilmiş olan malum şahıs ve onun aynı şekilde yetişmiş arkadaşları tarafından yönetildiğimizi ve bu yönetimin ne kadar kötü sonuçlar verdiği ortadayken ben beni bira içen gençliğini doya doya yaşamış birini tercih ederim.
  • zamanında 15 yaşında çocukla basılan oğuz bulut'u canla başla savunan yazar tarafından açılan başlık.