şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
4426 entry daha
  • lefkoşa
    eşlik etmek isteyen olursa yeşillendirsin lütfen
  • lokasyon bursa, mekanda onlanynız.
  • ankara yeşillendir. akşam 18:00 dan sonra içip dertleşelim. evliyim. aldatma niyetim yok. her tanış olduğun kişi ummadığın anda değişik kapılar açar zihniyetindeyim. ama gel gör ki ekşide nerdeeeeee o zihniyette insanlar.... o güzel uçaklara binip kanadalara abd lere gittiler. gidemeyenler yeşillendirsin.
  • izmir bornova çevresinin yeşilleyip bira eşliğinde sohbet beklentimin olduğu veritabanı
  • beşiktaş'ta iki kız bir erkek olarak katıldığımız veri tabanı. felsefe, edebiyat ağırlıklı olmak üzere her telden çalıyoruz, sizleri de bekleriz.
    edit: çok yazan oldu herkese geri dönüş yapamasak da çok tatlı arkadaşlar ile tanışma fırsatımız oldu. bir dahaki sefere daha çok katılım bekliyoruz. sohbetinizi alın da gelin efendim
  • biradan sıkılan arkadaşlar için ucuza viski votka rakı ve cin satabilirim. detaylar için pm. lokasyon istanbul
  • 2 yakisikli delikanliyiz. 2 hatuna cuma aksami bira ismarlayabiliriz. kadikoy veya besiktas.
  • bu başlığa çemkirenleri anlamıyorum , cidden hiç mi hayatı gözlemyemiyorsunuz, sadece ev iş ,akşam bilgisayar sözlük mü takılıyorsunuz, arkadaş sayısı ,cevresi belli .onlarlarin arkadaşları falan benim toplasan 50 100 kişilik bir havuz oluşur. ee bu kadarcık insan arasında, kafama biri yatmadı ne yapicam ? gayet normal bu başlığı iletişim aracı olarak kullanmak. tinder başlığına gitsen daha beter giydirir bu tipler. savcı arkadaşım oradan doktor hanimla tanıştı sevgililer , evlenir veya evlenmezler orası kısmet ama normal şartlarda birbirnin denk gelme ihtimali olmayan bu kişiler o şıkko program sayende tanıştı. yani neyi kullandığın önemli değil nasıl kullandığın önemli. kimin kimle içmek istediğinden sanene .
  • birayı bitirdim ama muhabbet etmek isteyen varsa caddebostan sahilde online durumdayım
  • kurtlar vadisinden tutun aki karisumakiye dek güzel olan her türlü muhabbeti yapabilecek kibirsiz ama entellektüel insanlar için burdayım. lokasyon ist avrupa yakası. yaş 35
219 entry daha