• bir stres atma yöntemi. bira yeterince soğuksa, dolaptan çıktktan sonra dışı ıslanacağı için* soyması kolaylaşır. insanın soyacağı yoksa bile soyacağı gelir. soyunca da bira şişesi çok çirkin olur. soyan kişi elindeki kağıdı ne yapacağını bilemez, bir çuval incir berbat olmuş olur... yapmamak gerekir.
  • neden cinsel açlığa yorulduğunu anlamadığım hareket. hayır kağıdı soyanı çok gördüm de, akabinde tutup şişeyi götüne sokana veya şişenin ağzına verene rastlamadım.
  • bir zamanlar,"olm bunları körler yapıştırıyor,soyalım..onlar para kazansın" geyiği vardı...bu yüzden bir çok insan yapardı bunu,aslında yamuk yumuk yapıştırılmış etiketleri görünce inanası geliyordu insanın..
  • kız arkadaşım bu eylemi yapmaya bayılırdı. o bayıldığı için ben de uyguluyordum. o şirin kağıtları cıt cıt soyuyorduk. evimizde 22 metrekare bir alanı kaplayan kağıdı soyulmuş bira şişesi birikmişti. bir diğer odaya da soyulmuş kağıtları yığmıştık. o kadar aşk dolu ve öylesine sevişgendik ki dışarı çıkıp bunları atmaya üşeniyorduk. giderek daha çok istifledik. evi bok götürüyordu ve sevgilim bu durum sadece benim suçummuş gibi davranıp beni terketti. artık kağıdını soymamak için bira içmez oldum. viski, votka, rakı ve bilimum diğer içkilerin kağıtlarını soymak da bana onu hatırlatıyor. hayatımı siktin attın nefret ediyorum lan senden. bunu da okuyacaksın eninde sonunda, biliyorum. adını da yazmak lazım ya... neyse. senin adın batsın!
  • avrupada cinsel aclik belirtisi
  • çok zevklidir ama bira bitirildikten sonra yapılması ve soyulan kağıdın da şişenin içine tıkılması daha da büyük bir haz verir insana..
  • yer: öğrenci evi.
    oyuncular: aditia, ev arkadaşı, ev arkadaşının sevgilisi.

aditia: ehehe ne güzel bunları da soymak yaa.
    ev arkadaşı: ben hiç aksatmam hepisini soyarım illa ki.
    ev arkadaşının sevgilisi: a aa benimki niye soyulmuyo.
    ev arkadaşı: iyice ıslanmasını bekle soymak için.
    ev arkadaşının sevgilisi: o başka bir şeyi soymak için değil miydi hayatım?
    ev arkadaşı: yala istersen biraz daha ıslansın.
    ev arkadaşının sevgilisi: (duraklar) hayatım istersen bu sorunları daha sonra konuşalım bilahare.
    aditia : ahuhahüoheahu...
    ev arkadaşının sevgilisi: ben bişey demedim o dedi.
    ev arkadaşı: ne dedim ben yaaaa....

ev arkadaşı kızarır. sevgilisi de birayı içmeye devam eder bir gazla.. *
  • kanda dolaşan alkol miktarı ile ilişkilidir. evdeki bira şişesi yığını üzerinde yaptığım son derece bilimsel çalışmaya göre; kağıdı soyulmuş biraların % 17'sini ilk içilenler, % 25'ini içilen ikinci biralar oluşturuyor. cila olarak içilen biralar ise % 58 gibi ezici bir çoğunluğa sahip.

(bkz: küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın)
  • en az, tuvaletini yaparken deterjan, kozmetik etiketleri okumak kadar zevk veren eylem.
  • içerken düşünülen mevzu derinse şişeye bir süre odaklanılır ve kağıdı soyulur. kağıt ele alınıp top yapılır ve ''yaa işte öyle'' diyerek konu sonlandırılır.
hesabın var mı? giriş yap