• profesyonel bir bira içiciyim. günde 4 şişe bira içmeden kendime gelemiyorum desem yeridir. her marka bira içen kızı uzun süreler gözlemleme şansım oldu. haliyle hatırı sayılır bir göbeğim var. aynı anda laptop'umu üzerine koyum bir tabaklık da yer ayırabiliyorum. dolayısıyla bu genelleme hakkını kendimde görüyorum.

miller: malumunuz, tiki bir hanım. fazla plastik.

becks: tiki hanımın biraz daha tarz olanı. deri ceketi var.

tuborg gold: adam gibi kız. helal olsun.

leffe blonde: hafif avrupai bir havası var. ama neticede eve metrobüsle dönüyor :(

carlsberg: rocker gibi ama değil. metallica'nın bozduğuna inanıyor. yazınk.

bomonti filtresiz: ihihi diye gülüyor. sevimli, şirince.

guinnes: entel. bence kaçalım.

heineken: iyi huylu. herkesin, her şeyin suyuna giden huzurlu bir hanımcağız.

efes tombul şişe: kamyoncu.
  • ne zaman bu kadar seçici oldu ki türk erkeği? türk erkeği der ki: "içen kız vurduruyordur".

hem bira tercihi var mı ki türkiye'de? varsa yoksa pilsener... miller, tuborg, efes... ne ale bilirler, ne lager, ne de aradaki farkı...

türkiye'de şarap dediğin de ya kırmızıdır, ya da beyaz... o kırmızı üzümlerden ne efsaneler çıkar, beyazlarda kim kaybolur bilmezler ki... ama türk erkeğinin emin olduğu bir şey vardır: içen kız, mutlaka "vurduruyordur".

kız dediğin de ya verir (ki bu durumda orospu olarak nitelenir), ya da vermez (ki bu durumda da kezban addedilir).
  • budweiser budvar içiyorsa eğer ellemeyin isterseniz, taşaklıdır.
    tercihini albatrosdan yana kullanıyorsa hafta sonları av merakı vardır.
    corona extra içmeye adanmış bir midesi varsa geğirerek konuşmayı misyon edinmiştir.
    iyisi mi kadın dediğin miller içsin en temizinden, siz ona bakarak kabak çekirdeği yiyin.
    sonra belli mi olur, bi gülümser dünyanız değişir.
    çekirdeğin kabuklarını yere atmayın lütfen, sonra kuşlar falan.
  • efes extra içmiyorsa hayır gelmicek kızdır.
  • tuborg isteyip olmadığını duyunca efes malta talim edeni en süperidir.
  • pet şişeden skol içip ağzından da sigarayı indirmiyorsa;

(bkz: saplı sultan) **
  • muhabbet arıyorsanız bomonti filtresiz,izlemek istiyorsan miller, nereye giderse diyorsan calsberg içen kızla çıkılmalıdır. efes ve tuborg diyorsa ortama uyum sağlayanlardandır,hakkı verilesidir...
  • eger miller icen tikiyse corona icen hele bir de lime dilimi ile isteyen versiyonunun siniflandirmasinda sasilip kalinan kizlardir
  • hefeweizen : hatun alman ya da alman ekolunden.. istedigi kadar turk dursun, icindeki almanlasmis yaniyla hayatinizi sikecek.. uzak durun.. vay anasini bi sik bilmeden, acaip kesin hatli bi genelleme yaptim.. cok mutluyum..
  • mariachi dry neden listede yok ki dediğimdir. çoğu barda da yok artık zaten öf.

evde sürekli tuborg gold içiyorum ama adam gibi tanımından artık çok sıkıldığım için içmiyormuş gibi davranacağım.
hesabın var mı? giriş yap