• profesyonel bir bira içiciyim. günde 4 şişe bira içmeden kendime gelemiyorum desem yeridir. her marka bira içen kızı uzun süreler gözlemleme şansım oldu. haliyle hatırı sayılır bir göbeğim var. aynı anda laptop'umu üzerine koyum bir tabaklık da yer ayırabiliyorum. dolayısıyla bu genelleme hakkını kendimde görüyorum.

miller: malumunuz, tiki bir hanım. fazla plastik.

becks: tiki hanımın biraz daha tarz olanı. deri ceketi var.

tuborg gold: adam gibi kız. helal olsun.

leffe blonde: hafif avrupai bir havası var. ama neticede eve metrobüsle dönüyor :(

carlsberg: rocker gibi ama değil. metallica'nın bozduğuna inanıyor. yazınk.

bomonti filtresiz: ihihi diye gülüyor. sevimli, şirince.

guinnes: entel. bence kaçalım.

heineken: iyi huylu. herkesin, her şeyin suyuna giden huzurlu bir hanımcağız.

efes tombul şişe: kamyoncu.
  • tutarsızdır. bomonti filtresiz tuborg gold ve efes tombul sise hangisi varsa icerim adam gibi tatlı bi kamyoncu mu oldum simdi ben?
  • efes xtra shot: bordo bereli kız. onlar sizi bulur ama yine de uzak durun siz.
  • kız erkek diye ayırmazsak:

kırmızı tuborg içen: ya mutludur, ya mutsuz. bir şeyleri kutlamak ya da unutmak için içiyordur.
    efes xtra içen: ya mutludur, ya mutsuz. bir şeyleri kutlamak ya da unutmak için içiyordur. yalnız daha önce kırmızı tuborg içmemiştir. kendisine doğru yolun gösterilmesi lazım.
  • pet şişeden skol içip ağzından da sigarayı indirmiyorsa;

(bkz: saplı sultan) **
  • efes tombul şişe ve kamyoncu eşleştirmesini görünce hayatımdaki bir sır perdesi aralandı nihayet. yıllardır bu kamyon ya da tır kullanma merakım nerden geliyor diye sorup duruyordum kendi kendime. son yıllarda da iş makinelerine merak sardım iyi mi? hangi içkinin yan etkisi acaba bilemedim şimdi.
  • tuborg isteyip olmadığını duyunca efes malta talim edeni en süperidir.
  • skol:hüseyin
  • miller: içmeyi bilmiyorum ama eşlik ederim. limon var mı?

becks: içmeyi bilmiyorum ama çaktırmıyorum. klasik değilim yani

tuborg gold: akşamcıyım. çarşafın var mı?

carlsberg: votka seviyorum. güzel şarap da severim. idareten bira içerim

bomonti filtresiz: bir kaç kez sevişmişliğim var. içkiye karşı değilim ama çok içeni sevmem. klasiğim

guinnes: kahve bağımlısı bir plaza çalışanıyım. hamallık yapmam

heineken: değişik şeyler denemeyi severim.

efes tombul şişe: biz babadan böyle gördük. rakıyı da sek içerim ayrıca. müslüm'den nilüfer açsana.

efes malt: taksim çok bozdu ya. kadıköy'den vazgeçmem.

efes xtra: harbi içiciyimdir. seksi de severim. içen sakallı adama da bayılırım.

kırmızı tuborg: sakın bana bulaşma senin ağzını yüzünü sikerim. jilet atarım. oynaşmaya değil ciddiyetle gel, gözümsün. şaka lan şaka gel takılalım zaten ayak uyduramazsın :)
  • weihenstephaner seven varsa mesaj kutumu sarılandırsın.
hesabın var mı? giriş yap