şükela:  tümü | bugün
  • türkiye’nin ilk spor kulübü beşiktaşımız, öz değerlerine dönmek ve ekonomik bağımsızlığını kazanmak için dev bir bağış kampanyası başlattı.

bırakmam" yaz 1903'e gönder beşiktaş'ımı yalnız bırakma
  • burasi besıktas, alayına gıder !
  • bir fenerbahceli olarak destek verdigim kampanya.

birakmayiz seni besiktas.
  • aç kalsan yüzüne bakmaz o milyon kazanan takımlar

bir ayda kazandığını bir ömür kazanamayacakların hala onlara yardım etmeye devam etmesi bravo

şaka şaka ne olacak devam et semer çok
  • bir beşiktaşlı olarak eleştirdiğim ve katılmayacağım kampanya.
  • ben bırakmam ama

bu bırakır

kuruş vermem, futbolcular aralarında toplasın.
  • son antalya maçında boş koltuklara yerleştirilen figurlerin tanesinin maliyeti 40 50 lira. senin madem 20liraya ihtiyacın var. neden boyle bir israf yapıyorsun. bazı oyuncuların bırakın milyon euroluk maaşlarında indirime gitmeyi, bu kampanyaya 20lira destek olmayacağını bile bile, ben mi 20lira destek olacağım. bilet gelirin, forma satış gelirin, forma reklam gelirlerin, yayın gelirlerin o takimi iyi yönetip bunlarla cevirebilmen için değil mi. bu dilenme işi nasıl bu kadar normal ve olağan hale geldi aklım almıyor. gerçekten inanılmaz. not: beşiktaşlıyım
  • hani fıkrada evlatlarını askere yollayan adam demiş ya, padişah benim çüküme güvenip mi sağa sola savaş açıyor diye...

daha birkaç sene önce feda dediniz. yok canımdan destek oldum. siz yönetmeyi beceremediniz, saçma sapan transferler yaptınız, şimdi bir daha karşımızda el açıyorsunuz.

gidin sizi seçen o derneklerden isteyin parayı. ayrıca kardeşim bu kulüp sonuçta bir dernek değil mi? derneğin üyelerinden ek aidat isteyin. diyin ki her üye 5000 lira daha verecek. sonuçta o üyeler birer seçmen, o yüzden yemez ama değil mi? sokaktaki garibanın parası daha tatlı!
  • bir başka taraftar yolma kampanyası. sözüm meclisten dışarı yöneticiler batırsınlar, taraftar hamallık yapsın...