şükela:  tümü | bugün
  • “biz 11 arkadaşız; lakin arkamız daha var”

https://youtu.be/min5ohuwqbs

gün kara, gün yine ancak ve ancak beşiktaşlının beşiktaş’a sahip çıkmasıyla aydınlanacak...

*tanım: karanlığın geceye kurulduğu şu günlerde 5. günün şafağında gelen gandalf misali gelip de beşiktaş’ımı aydınlığa kavuşturacak gelecekteki o güzel günlerin inancıyla oluşturulmuş dayanışma kampanyasının web sitesi.

http://www.birakmamseni.org/
  • sitedeki sayac sadece sms adeti sanirim . diger alternatiflerle birlikte kac para toplandiginida gorebilirsek daha iyi olur.
  • vereceğiniz para saçma sapan uzun saçlı dövmeli brezilyalı bir futbolcunun ferrari'sine kalacak, gidin üç beş gariban daha sevindirin, o borçları yapanların tepesine çökün.
  • (bkz: birakabilirsin.org)

sigara karşıtlığına karşıt kampanya sandım.
  • keriz silkeleme operasyonu. sayenizde futbolcular gece kulüplerinde birer bira daha içecek. sağolun varolun.
  • ulan dinden sonra da şu futbol acayip güzel enayi kitleyi yönetme aracı he. milyon dolarlar alıp yatına yat katan futbolcuların parası bitti para ver enayim. çok kutsal bir şeyse bu takımlar başkanları, oyuncuları asgari ücretle çalışsın. bir bileti 300 liradan satıyorlar, bir formayı 500 liradan kitliyorlar tepe tepe yeter eminim.

renklere gönül vermek lafına ayrıca hastayım. iki tane renk ulan.
  • (bıraktı)
  • ooo yeni dilenme yöntemi alırım bir dal.

t:para toplama kampanyasıdır.
  • beşiktaş denilince akan sular durur bende. her sene kombine ve formamı alıyorum. bu sene ekstra olarak 3 maç fotomuz tribünde olsun diye 130 lira daha verdik. bu kampanyaya da destek verdik. sorun değıl verelim. verelim de nereye gidiyor bu paralar? ülke de para kalmaz vatandaştan yardım, kulüpler batar taraftardan yardım. aga nedir bu ya?
  • ya hadi abicim.

bugünün kulüp başkanı, 3 sene öncenin ikinci başkanıydı.
    o dönem 300 milyon euro borç vardı. ve 2 senede; diğer sezonlara ek olarak toplanmış 170 milyon euro para vardı. ödeseydiniz bu parayla borcu. menajerlere yedireceğinize ödeseydiniz.

zırnık yok.
    zırnık gönderenin de aklından şüphe ederim. gönderdiğiniz para tuhaf tuhaf futbolcuların, gamsız heriflerin cebine gidip ferrari olarak geri dönecek.

çıkın sokağa tirlyon tane fukara var. gidin bi öğle yemeği ısmarlayın, daha çok etkiniz olur dünyaya.