şükela:  tümü | bugün
  • kırgın çiçekler dizisinde izlediğimiz 1997 doğumlu oyuncu.
  • 97li sasirdigim kız. cok guzel degil ama gozleri ve gülüşü güzelmiş. yetenekli yasina gore baya iyi hatta.
  • bu nasıl genetik bir şans onu çözmeye çalışıyorum. kız tam anlamıyla doğal güzel. gözleri, ağzı, burnu, dişi, teni, vücudu, saçı kusur bulamıyorum kızda. erkek olsam kesin aşık olurdum maşallah nazar değmesin diyeyim.
  • ''doğal güzel'' denilecekse türkiye'de adres gösterilebilecek sayılı ünlü bayanlardan biri olabilir. tamamen doğal olduğu için belli bir açının, belli bir efektin, belli bir pozun güzeli değil belli. gülerken, mahzun dururken, ağlarken, ciddi iken yani her hali ile çok güzel. yüzündeki benler bile ne kadar güzel duruyor... kaşları da muhteşem bu arada. umarım şekli ile oynamaz. daha 20 yaşında iken bu kadar güzelse 25 yaşlarına doğru suratı iyice karakteristik bir hal aldığında nasıl güzel olur tahmin etmesi zor değil. ışığı, havası çok farklı. esmer teni ve renkli gözleri ile faslıları inceden andırıyor gibi.

    oyunculuğu hakkında bir fikrim yok ama bu güzelliği ile ileride adını çok duyacağımızı düşünüyorum. uzun zamandır doğal hali ile bu kadar ''optimum'' güzel olan yeni bir yüz görmemiştim. insana huzur ve yaşama sevinci veren bir güzelliği var.

    yıldızı parlasın diyoruz.