şükela:  tümü | bugün
  • öncesinde "küsmedin mi bana?" şeklinde bir soru gelir

eruhlu muhdi'nin tedavi olup gelmesini müjdeler
  • --- spoiler ---

eruhlu hoşgeldin birader. nasılsın, iyi misin babacan? ne oldu küstün mü bana? küsmedin mi? biraz içerlemiş gibisin eruhlu

...

mikrofonu alabilmek için dji nicki yapacaksın dj eruhlu.

--- spoiler ---

(bkz: eruhluya geliyoruz moruk)

edit:imla
  • ömrü hayatımda duyduğum en manyak, en orijinal laf.

sanki 10 saniye önce adamcağızın ayakkabı bağcığına kadar söven, bütün sülalesini sıradan geçiren başkasıydı. "biraz içerlemiş gibisin" diyen naif tavra bak. adam küfür etmede o kadar ustalaşmış ki tam gaz giderken birden birkaç saniyeliğine ara verip nabız yokluyor. dalgasını geçip dinlendikten sonra sövmeye devam ediyor. inanılmaz amk.

evet, eruhlu hayatında yemediği kadar küfrü 2 dakika içinde yediği için biraz içerledi. ancak karşısındaki manyağın "biraz içerlemiş gibisin" sorusunu duyunca afalladı. "bu şefkat şimdi nereden çıktı" dedi, kafası karıştı. birazdan küfür sağanağının geri kalanına tutulacak, fakat henüz bundan haberi olmadığı için klavyesini tuşlayarak cevap yazmaya çalışıyor.

kısacası gerçek bir ruh hastasının imza sözü, vecizesi. elimde olsa bütün müşteri hizmetleri birimlerine bu lafı asar, milleti hizaya çekerdim.
  • olayın kahramanı sönmez reyizdir.
    eruhlu da fako ile aynı kaderi paylaşan camfrog mağduru bir vatandaştır.
    sönmez reyiz, küfürleriyle fako'yu cin çarpmışa çevirdikten sonra sıra eruhlu'ya gelmiştir.
    hala gülüyorum aq
  • ana avrat sövdükten sonra adama yöneltilen cümle..