şükela:  tümü | bugün
  • birbirlerini ofkelendirmek icin surekli "biz size alti attik", "siz onlardan 8 yediniz", "siz köy takimina yenildiniz" tarzi soylemlerde bulunup sanki onun icin diger takimlarinin ne yaptigi onun icin dunyanin en onemli seyiymiscesine savasan tipler, bi tipler sadece sozlukte yok onlar heryerde.

bende galatasarayliyim, simdilerde ne kadar futbolu eskisi kadar takip etmesemde eskiden de boyle tartismalara girmedim, yani isterse fener bize 10 atsin. neden birbirimizden nefret edecek kadar onemli.
    zaten taraftar, kendi takiminin tarafinda olan kendi tarafini destekleyen demek. ama bakiyorum bu tarz insanlar kendi takimini desteklemek yerine rakip takimi kucuk duruma dusuruyor.
    keske spor, tum taraftarlarin keyif almak icin takip ettigi bir spor olsaydi ama goruyorum ki boyle insanlara spor nefretten baska bisey kazandirmiyor. spor ile alakalari yok sadece rakip taraftara kufur ediyorlar.
    bakiyorum debe listesine adam "sekiztas" yazmis debeye girmis falan, begenip favorileyende sirf rakip taraftan nefret ettigi icin begenmis. yoksa entry'de yaraticilik namina bisey yok, iste fanatizm boyle kalitesiz bisey.