şükela:  tümü | bugün
  • bircan ipek'in senol ipek'ten bosandiktan sonra dondugu kizlik soyadi kisiligi.
  • (bkz: gıybet)
  • ilginc bir kafa yapisi olan kisilik.

demek ki neymis, bir kadin tek basina dans ediyorsa, bana asilabilir, laf atabilirsiniz demek istemekteymis.
  • beyaz tv'deki söylemezsem olmaz programında ece erken'in ekürisidir. zamanında nihat doğan la yayın yapmış birisinden ne s*kim beklenirdi ki.

bu arkadaş sanırım malın önde gideni ya da milleti amip beyinli sanıyor. e be aklı kıt dişi insan sen kime dava açıyorsun. fotoları sevgilin kendi eliyle kendi telefonuyla çekmiş sızdırmışsa bilerek, tasarlayarak, gündem olmak için sızdırmışsınız ya da sevgilin fotoları birilerine atmış senle çıktığını kanıtlamak için onlar da almış magazine pazarlamışlar. sonra da gelmiş bik bik konuşuyorsun. git başka köşede ağla senden rica ediyorum.

iğneyi önce kendine sonra çuvaldızı başkasına

mesele
  • bu kadının neden nude fotoğraflarını yaymışlar gibi triplere girmesi?

milletin amı götü ifşa oluyor ses etmiyor da sen adamı daha dudağından bile öpmediğin fotoğrafların için cingar çıkarıyorsun. en namuslusu sissiniz ya hiammina.
  • malum soruya bile hayır diyebileceğim kişilik.
  • arda turan'ı savunayım derken berkay'ın eşi için, "o da tek başına dans ediyormuş" minvalinde iğrenç bir şeyler söyledikten kısa süre sonra fotoğrafları, aldatmalı dm'leri ifşa olmuş kadın.

"kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa,
    bilin ki en ahlâksızı o' dur."

-friedrich nietzsche
  • gerçekten itici ve içi kötü bir insan.
    tanım:vasıfsız gıybetçi.
  • soylemezsem olmaz denen programdaki apaci kilikli sunucu bu sahismis. ya varya bu ve yanindaki yuzsuzun derhal ekranlardan kaldirilmasi lazim be kardesim. genclerimizin karsisina cikarmayin bu dallamalari allah askina ya.
  • kusma garantili

hay allah kahretmesin

sözlükte olsun, sosyal medyada olsun erkeklerin itin bi tarafına soktuğu kadınlar var ya hani, bazen hayal edemiyoruz nasıl oluyor ki o kadınlar diyoruz. hah işte bircan bali'yi gördükten sonra emin oldum; kezban demek bircan bali demek.

o kasılmalar, o arabesk tavırlar, o delikanlı kadınım ayakları aman yarabbi. sayfasından koşarak çıktım.