• son derece kaba, cahil ve alt kültür insanı olduğunu her vesileyle belli eden sunucudur.
  • taktığı gözlükle naughty americadan fırlamış gibi duran üçüncü sınıf bir magazin programında sunuculuk yapan hatun kişilik.
  • üzerinden oluk oluk kalitesizlik fışkırıyor.
  • ekranda var oluşuna anlam verilemeyenlerden.. kimdir allasen bu kadın? bugüne kadar hangi alanda kendisini ispat etmiş ki ekranda yer bulup birileri hakkında yargı bildirebiliyor. bu kadar mı ucuz beyaz cam denen şey? zeka, kültür durumu zaten ortada bir de buna rağmen kaşını gözünü ayrı oynatıp bilirkişi rollerine bürünmüyor mu tahammül edilecek gibi değil. kadın bu çapıyla kalkıp tarkan hakkında falan konuşuyor mesela. çok acayip değil mi yahu? bir bana mı garip geliyor bu durum. ben tarkan olsam çok gülerim.. evvelden yorumcu dediğin kişilerin bir ağırlığı olurdu, o koltuğa oturmadan önce yaptığı işlere özgeçmişine falan bakılırdı. şimdi 3-5 kanal yöneticisiyle merhabası olan ekran önüne atıyor kendini ee haliyle ortaya da böyle niteliksiz görüntüler çıkıyor.

tanım: kendisine yorumcu diyen kadın.
  • dünyalar iticisi bir kadındır..
    gariptir ki o bu tür yorumlardan çok hoşlanır..
  • akit tarafından ahlak dışı bulunan beyaz tv sunucusu. yarın ya tesettüre bürünür, yahut kanaldan şutlanır.
    link vermiyorum (bkz: akit)
  • sabah programında nihat doğanla birlikte gülşah saraçoğlunu çiğ çiğ yiyen , her yorumdan önce sanki hiç duymamış gibi rol yapmaya çalışıp, yorumunu yaptıktan sonrada ağzını eğip büzüp dünyayı kurtarmış havası yaratan, sonrada ömür varoldan aferin bekleyen kişi...
  • iticilik abidesidir kendisi
  • eski manken ve model şenol ipek'in eşi, aynı zamanda dünyanın en yapmacık ve itici kadını. ayrıca sahip olduğu kafa/ vücut orantısıyla da insanın gözünü yoruyor.
  • hayranları olarak naçizane biraz daha yavaş konuşmasını istediğimiz sunucu.
hesabın var mı? giriş yap