• bir fahrettin koca açıklaması. kendisi "birçok ülkeyle kıyasladığımızda sağlık için ayırabildiğimiz kaynakların oldukça sınırlı olduğunu biliyoruz." şeklinde konuşmuş. böyle bir şey nasıl olabilir? ben çok zengin bir ülke olduğumuzu sanıyordum. hatta daha geçenlerde somali'nin imf borcunu ödemedik mi?(bkz: somali'nin imf borcunu ödemek) ve hatta daha 2 gün önce sayın cumhurbaşkanımız 7 uçakla piknik yapmaya gitmedi mi? (bkz: 7 uçak ile kktc'ye pikniğe gitmek) kaynak yoksa bunları nasıl yaptık? yoksa sayın cumhurbaşkanımızın iddia ettiği gibi dünya lideri değil miyiz allah korusun?
  • (bkz: fahrettin koca) da sağlık sebebiyle istifa ettirilmek dur öyle değildi. istifa etmek istiyor
  • biraz evvel mecliste bir akp linin milletvekilinin itibardan eskiden de tasarruf edilmiyordu dediğini haberlerde izledim.

milyonluk arabalara , gecis garantili köprü ve yollara ve hatta hasta garantili sehir hastanelerine harcanacak para var.

t: git baska kapiya dediğim bakan zirvasi.
  • sağlıkta iyi olmayabiliriz, ama diyanet bütçesinde rakipsiziz.
  • daha bugün galaksinin lideri şahlanış dönemine giriyoruz dedi. nasıl bütçe olmaz ya?
  • ee niye kibrisa saray yaptırmayı düşünüyoruz o zaman?

ya da ne bileyim? sarayın ışıklarını bir gece kapasak, bayağı kar ederiz vence
  • süreci çok iyi yönettiği iddia edilen zatın açıklaması. hatta o kadar iyi yönettiler ki sağa sola sağlık ekipmanı, maske felan yolladılar. lanet gitsin.
  • yolun sonu gözüküyor
  • kendi doktoruna hemşiresine ekipman sağlayamazken her yere yardım uçağı gönderiyordunuz ama. günden güne fakirleşirken ağız birliği içinde şahlanıyoruz, uçuyoruz diyordu cumhurbaşkanımız. ne oldu bir anda geriye mi düştük bütçede? saraydan, israftan, yandaşa peşkeşten hiç taviz vermezken tüm süreci vatandaştan para isteyerek geçirmeye çalışırken de birlik beraberlik diyordunuz sürekli. madem kısıtlı o zaman saray bütçesinden, diyanet bütçesinden ayırın biraz halkın sağlığına en azından bu kadarını hak ediyoruzdur.
  • eksik kalmış açıklama. bütçemiz kısıtlı çünkü sapık yuvası diyanet’e akıtıyoruz tüm bütçemizi şeklinde devam etmesi gerekirdi.
hesabın var mı? giriş yap