şükela:  tümü | bugün
  • "kuşkusuz ki en büyük önyargı, etrafımızdaki herkesi insan sanmamızdır."

(bkz: charles bukowski)
  • flört çıktı mertlik bozuldu. ne kendim yaparım ne de karşımdaki insanın 3-4 kişiyle flört etmesine tahammül ederim. çünkü tek bir insanı tanıyıp, onu anlamaya çalışmak için çaba göstermeyip, en çok ilgiyi gösterene (menfaatlerimi en çok karşılayana) gitmek karaktersizliktir.
  • oha lan, şunu bile övenler var. sana ne, bize ne diyenler var. bu konuda canı çok yanmış biri olarak diyorum ki karaktersizliktir, şerefsizliktir. gün gelir aynısı kendisine yapılır. *
  • sürekli mesajlaştığım 4 kadın, 5 erkek ekşi sözlük yazarı var. *
    kuzum sizin hiç “normal” ilişkileriniz yok mu?
  • işsiz insandır. birden fazla insanla flört edip buluşmaya bu kadar vaktiniz varsa boş insansınız demektir. etik kısmına girmiyorum beni ilgilendirmez insanların ne yaptığı. sadece karşımdaki insanın bunu yapması beni rahatsız edeceği için ben de aynı anda başka insanlarla konuşmamayı tercih ediyorum. ya zaten flört ettiğiniz insanla ne kadar gidebileceğiniz ilk randevuda az çok anlaşılıyor. bunlar hep kimya meselesi. başkalarıyla da konuşuyorsanız sonunda yine hiçbiriyle beraber olamıyorsunuz. (bkz: çok kadın yalnızlıktır)
  • her halinden yaptığı belli olan ama umursanmayan insandır. en kısa zamanda kendisine yol verilerek önü açılmalıdır.
  • hiç olmadı bu hayatımda biriyle flörtleşiyorsam başkalarına kapım hep kapalıydı öyle de olmaya devam edecek . bu tip insanları da kınıyorum tamamen ego mastürbatörleridir . kendini tatmin etmek için her şeyi yaparlar
  • gözümde 5 paralık değeri yoktur.
    değeri de yoktur aslında.
    karaktersizin de önde gidenidir.
    ve en önemlisi de şudur ; misal erkek / kadın aynı anda birden fazla kişiyle flörtleşiyor ve bunlardan biri de sizsiniz ve siz de bu durumu biliyorsunuz.
    ha o zaman ses çıkartmıyorsanız buyrun sofra sizin.
    ama çekip gidiyorsanız samimiyetle söylüyorum ; insansınız.
  • istisnasız, bak yüzde yüz, tüm eşcinsel erkekler.
  • ikinci kez üniversite okuyorum, çevredekilerin çoğu 2000 doğumlu ve civarı insanlar. bunu yapmayan kadın olsun erkek olsun yok gibi, tüketim kültürünün insanları getirdiği son radde bu bence. artık insanlar da birbirini kolayca tüketiyor ve çöpe atıyor.

4 yıllık ilişkisi olan birisi olarak bu insanların bunca enerjiyi nereden bulduklarını da anlamıyorum doğrusu. ben kendi sevgilime zar zor vakit ayırırken bu sayı katlandıkça ben ne ara kitap okuyacağım, film izleyeceğim, ders çalışacağım?