şükela:  tümü | bugün
 • düşündükçe canımı sıkan komplo teorisi.

  hepimiz biliyoruz ki tayyip erdoğan bir şekilde hayatını kaybetse ya da siyaset yapamayacak duruma gelse akp kısa sürede dağılır. bir sonraki seçimde %20'yi geçemez. akp ve tayyip erdoğan da bu durumun farkında. bu sebeple alternatif tayyip erdoğanlar hazırlanmış olabilir.

  1- bugün sıradan bir youtube makyajcısı bile kendi yüzünü makyajla farklı ünlülere benzetebiliyor. yüz yapısı biraz erdoğan'a benzeyen birini bu şekilde erdoğan diye önümüze sürebilirler.

  2- yüz kalıbıyla birebir aynı yüz maskeleri hazırlanabiliyor. birinin kafasına bu maskelerden geçirip bize erdoğan diye yutturabilirler.

  3- bu adamı zaten hologram olarak karşımıza çıkardılar. dijital olarak oynanmış görüntülerle bize başka birini erdoğan olarak gösterebilirler.

  4- hiçbiri olmadı estetik ameliyatla, biraz benzeyen birini erdoğan haline getirebilirler.

  pek çoğumuz erdoğan'ı yüz yüze görmedi. görenler sadece mitinglerde ya da erdoğan bazı yerleri ziyaret ederken gördü. televizyondan gördüğümüz görüntüleri kontrol etmek zaten çok kolay. bu yüzyüze görüşmelerde de makyaj ya da maske yöntemi kullanılabilir. mitinglerde güvenlik alanı geniş tutulur ki kimse çok yakından inceleme fırsatı bulamasın.

  kim bilir belki orijinal tayyip erdoğan öldü de biz yeni versiyonlarını izliyoruz.
 • birden fazla diyerek reis'e şirk koştuğunuz duyulmasın. töbe sümhaşa çarpılırsınız.