şükela:  tümü | bugün
 • vergi kaçakçısı kulübün futbol cahili bir taraftarı olmakla beraber felipe melo başlığındaki bir entrysinde -#40981124- melo karşıtlarına köpekler istedi diye atlar ölmez ayarını(!) vererek ironinin dibine vurmuştur. melo diyorum bak.

  edit: madem galatasaraylıyım mallıkta sınırları zorlayayım diye düşünen arkadaş olsa gerek ülker arena nın peşkeşliğinden falan söz etmiş bu peşkeştepe sakini arkadaş, oğlum siz parodi misiniz yoksa gönül verdiğiniz renklerin gereğini mi yapıyorunuz? ikincisiyse çok başarılısınız aynen devam.
 • ironiden anlamayan nesile aşina olmayan yazardır.

  (bkz: ironiyi anlamayan nesle aşina değilim)
 • finansal okur yazarlığını takdir ettiğim yazar. sadece aktardığı bilgiler için değil, ifade şekli için de teşekkür gerek... (bkz: #58887739) no'lu entry'sini okuyunca galatasaray'ın mali analiz raporu önüme konmuş gibi hissettim.

  spor kulüplerinin özkaynaklarının negatife döndüğünü de kendisinden öğrendik. şirketin varlıklarının tamamını elden çıkarsa bile yükümlülüklerini karşılayamayacağı anlamına gelir ki fiili olarak iflastır.

  ayrıca galatasaray'ı 2 şirkete bölmek, gelirleri bir şirket, giderleri de diğer şirket üzerinde takip etmek, ve gelir yazan ve her zaman karlı gözükecek olan şirketi yabancı sermayeye açmak da yaratıcı bir strateji...