• mekan küçük, hatta bildiğin göt kadar. az müşteri kaliteli müşteri politikasından 33 cl efes pilsen'i 30 tl'ye satmasınıda bir yerde anladım, ondada problem yok. dün gece arkadaşımla gittik biz hariç 3-5 kişi falan vardı. iki tane bira aldık ve birayı aldıktan tam 2 dk sonra bak 5-10 değil 2 dk sonra kapatıyoruz da (temizlik sebebi ile) sizi bar tarafına alabilirmiyiz dediler? ulan ayı, madem kapatıcaksın ben bara gittiğimde ''kapatıyoruz bilginiz olsun falan vs demiyorsun'' adam mı s*kiyorsunuz dediğim mekan. yalnız hakikaten s*kiyorlarmış.
  • istanbul mekanlarinin ortak derdi, got kadar olmak disinda guzel yer. muhtesem halic ve bogaz manzarali bir terasta guzel muzik ve dans disinda bir olayi yok. bar cok kotu, soda sisesinin dibiyle ezdirmek suretiyle mojito hazirladi eleman gozumuzun icine baka baka. barin arkasi les gibi, hijyen sifir. bir de iceriye 100 kisi almislar iki kabin wc var, 15 dk tuvalet beklenir mi allah askina alt tarafi isemek icin. cikan dj'ler iyiydi gayet ama, muzik ve ambiyans 10 numara ona lafim yok.
  • saçma bir yer, ufacık mekan, havasız, gelen tipler zevksiz, 33lükler 30 lira, viski 70 lira.

dün oradaydım, lavaboya gidip gelene kadar benim biramı arkadaşımın ise içkisini almışlar bitmediği halde. yerlerde cam kısımlar var, oldukça kayganlar, basıp düşerseniz kafa göz vurabilirsiniz, çoğu zaman da ıslak zaten. hatta bar tarafında sete yakın kısımda cam sabit değil, kaldırım taşı gibi hareket ediyor. klas olmaktan, tarz sahibi olmaktan, kaliteli olmaktan bir o kadar uzak bir yer. viski olarak black label var en azından 10 değil 12 birim lira vermişler de çoğu yer gibi vasat red label vermiyorlar.
  • taksim'de gidilebilecek sayılı birkaç mekandan birisi. tepebaşı tarafında kalıyor. yazları kapalı mekana hapis olmak ve güzel müzik dinlenmek isteniyorsa kesinlikle gidilmelidir. fiyatlar da mekana göre gayet makul.
  • (bkz: mitte) 'nin pavyona dönüşmesinden sonra, gidilecek mekanlar arasına ilk sıradan girmiştir. teşekkürler birdy pera.
hesabın var mı? giriş yap