şükela:  tümü | bugün
 • emin evim den ayrılan satış müdürünün kurduğu sirketmis. simdi gelip burada emin evimin güvenilirliğini sorgulamayacagim. emin evim sisteminde kura çekildiğinde evini daha ileri bir zamanda alacak olanlar taksitlerini daha az ödüyor ve kira yardımı almış sayılıyor çünkü az ödedikleri miktar kadar parayı evini hali hazırda teslim almış olanlar ödemekte. birevimde ise bu sistem yok. kura ile belirlenen sistemde herkes ayni parayı ödüyor. burada ortaya çıkan sıkıntı ise evini en son alacak adamın parasının erimesi. 120 aylık bir vade ile girilen sistemde vade ortasında herkesin parası verilmiş olsa bile bu paranın en değersiz olduğu zaman, parayı son alan kişinin olduğu zaman. benim kafam almadı. alan varsa anlatsın memnun olurum. eğer bir katakulli yoksa bu birevim sistemi su andaki en iyi ev alma sistemidir. şirket evin bedelinden max %9 civarı komisyon alıyor. bu da 200000 tl lık ev icin 18000 tl yapar. 200000 e 18000 faizli kredi veren banka gelsin bir da ben onlara vereyim.
 • hakkında referans var mi diye baktığımda herhangi bir referans göremediğim şirket
 • anladığım kadarıyla sistemleri şöyle: siz belirli bir fiyattan ev alacağınızı söylüyorsunuz, peşinat yatırıyorsunuz ve kendi belirleyeceğiniz tutarda taksit ödemeye başlıyorsunuz.

  paranız birevim'de birikirken bir kura sistemine giriyorsunuz. kurada çıksanız da çıkmasanız da en fazla 28 ay bekliyorsunuz.

  kurada çıktığınız zaman şirket size "şimdi ev alabilirsiniz." diyor, siz ancak o zaman bir ev seçip satın alıyorsunuz.

  ödemeleri sizin yerinize birevim yapıyor, siz birevim'e taksit ödemeye devam ediyorsunuz.
 • faizsiz bankacılık sistemini eminevim ve fuzulevimden daha avantajlı olduğunu öğrendiğimiz sistem. henüz araştırma aşamasındayız. temkinli olmakta fayda var.
 • bu kadar iyi imkanlar varsa altında kesin bir bit yeniği vardır dediğim oluşum. oluşumun yeni olması da biraz riskli tabi. ancak sunduğu avantajlar süper.
 • daha önce kendilerinden araba aldığımı belirtmiştim. öncelikle tekrar edeyim birikmiş parası olmayan kişiler için cidden mantıklı bir şey. araba, ev, arsa ne istiyorsanız alabiliyorsunuz.

  neyse birevim sokak hayvanlarına ev yapan miyavistanbul projesine destek olduğu için tekrar tekrar gönlümü kazanmış firmadır. hakkaten yürekli insanlarsınız birevim. hayvan severler ve araba sahibi olarak size teşekkür ediyoruz.
 • bana göre dünyanın en sempatik jestini yapmışlardır miyavistanbula destek olarak. "herkesin bir evi olsun istiyoruz" sloganındaki samimiyetlerinin ispatı olarak bize verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. şu an için planlarımda olmasa da ilerde ev almayı düşündüğümde, birevim sırf bu projeye verdikleri destek sebebiyle aklımın bir köşesinde olacak.
 • kamu hizmeti hassasiyetiyle gidip görüştüm, aşağıdaki 4 konuda bende sıkıntı yarattı, dikkatli olunmasını tavsiye ediyorum sayın vatandaş.
  1-öncelikle satış temsilcilerinin manasız bi ısrarlı yaklaşımı var, antipati yaratıyor.
  2-hizmet bedelleri az da olsa rakiplerine göre yüksek.
  3-240 ay vadeli diye sattıkları hizmeti 120 ay civarında alıyorlar dikkat edilmeli.
  4-teslimat yapıldıktan sonra aylık ödeme 2 katına çıkıyor, bunu da size hiç belirtmiyorlar görüşmede, sözleşmeyi okuyunca fark ediyorsunuz.

  bunun yanında rakiplerine göre avantajlı tarafları da var, yapılması gereken en önemli şey ani karar vermemek, tüm şartları iyice incelemek, sözleşmeyi ezberlemek lazım. düşünme süresi 1 haftadan az olmamalı derim nacizane.