şükela:  tümü | bugün
 • emin evim den ayrılan satış müdürünün kurduğu sirketmis. simdi gelip burada emin evimin güvenilirliğini sorgulamayacagim. emin evim sisteminde kura çekildiğinde evini daha ileri bir zamanda alacak olanlar taksitlerini daha az ödüyor ve kira yardımı almış sayılıyor çünkü az ödedikleri miktar kadar parayı evini hali hazırda teslim almış olanlar ödemekte. birevimde ise bu sistem yok. kura ile belirlenen sistemde herkes ayni parayı ödüyor. burada ortaya çıkan sıkıntı ise evini en son alacak adamın parasının erimesi. 120 aylık bir vade ile girilen sistemde vade ortasında herkesin parası verilmiş olsa bile bu paranın en değersiz olduğu zaman, parayı son alan kişinin olduğu zaman. benim kafam almadı. alan varsa anlatsın memnun olurum. eğer bir katakulli yoksa bu birevim sistemi su andaki en iyi ev alma sistemidir. şirket evin bedelinden max %9 civarı komisyon alıyor. bu da 200000 tl lık ev icin 18000 tl yapar. 200000 e 18000 faizli kredi veren banka gelsin bir da ben onlara vereyim.
 • hakkında referans var mi diye baktığımda herhangi bir referans göremediğim şirket
 • anladığım kadarıyla sistemleri şöyle: siz belirli bir fiyattan ev alacağınızı söylüyorsunuz, peşinat yatırıyorsunuz ve kendi belirleyeceğiniz tutarda taksit ödemeye başlıyorsunuz.

  paranız birevim'de birikirken bir kura sistemine giriyorsunuz. kurada çıksanız da çıkmasanız da en fazla 28 ay bekliyorsunuz.

  kurada çıktığınız zaman şirket size "şimdi ev alabilirsiniz." diyor, siz ancak o zaman bir ev seçip satın alıyorsunuz.

  ödemeleri sizin yerinize birevim yapıyor, siz birevim'e taksit ödemeye devam ediyorsunuz.
 • tam bizleri açıklayan rezil bir reklama imza atmış şirket. ev sahibi olmazsanız bak dedikodunu yaparlar da şöyle yaparlar da böyle yaparlar da diye reklam yapmışlar adamlar. yani paranızı pulunuzu ne varsa hemen verin bakın ev sahibiyim diye gerinin demişler. fuzul otomotiv tayfasından ayrılan müdür kurmuş bunu da. fuzul otomotiv eski ihlas holding tayfası yani onların ev sisteminden ayrılmış kendisi aynı sistemi kurmuş vatandaş. bunlar gibilerden ev alanlara önce allah akıl sonra da kolaylık versin

  http://www.hurriyet.com.tr/…-5-ortak-durum-40248741
 • bu kadar iyi imkanlar varsa altında kesin bir bit yeniği vardır dediğim oluşum. oluşumun yeni olması da biraz riskli tabi. ancak sunduğu avantajlar süper.
 • orta gelire sahip diyebileceğimiz insanların derdine derman olacağına inandığım mantıklı, uygun yöntemleri var. türkiye’de alışılagelmiş olan bir ev almak için uzun yıllar bekleme adetini değiştireceğe benziyor. firma insanlara ev veriyor olmasının yanında tasarruf yapma alışkanlığı da kazandırıyor. tasarruf yaparak faizsiz ev satın almanın yolunu açıyor. kurdukları sistemleri çok mantıklı geldi. ciddi ciddi düşünmem için an itibariyle hiçbir nedenim yok.
 • yaklaşık 40 dakka süren traş esnasında berberimin aralıksız bahsettiği sistemin uygulayıcısı, rakip analizlerini de es geçmedi sağolsun. birde eminev mi varmış oda yapıyormuymuş neymiş tamda anlamadım aslında ama aklımda kalanı faizsiz ev veriyormuş senden sadece küçük bir komisyon alıyormuş.
 • insan türünün ulaşılamaz sandığı ev almaya biraz istek biraz kafa yorma ve zekayı birleştirerek ulaşabileceğini gösteren yeni bir firma… yeni olmak bazen avantaj bazende dezavantaj olabilir. hemen atlamak yerine araştırıp atlamakta fayda var.
 • lisedeki ingilizce hocamın elinde tapusuyla resmine denk geldiğim araştırdığımda birevimden ev aldığını öğrendiğim hocamın resimdeki sevincini görünce benimde sevindiğim duruma sebep olan kurum.
 • eminevim, fuzulev şimdi de birevim bu sistemler sanırım oturdu insanlar bu sistemlere güveniyor. bankaların faiz oranlarını düşününce son derece mantıklı görünen sistemler. bu birevim sistemine sözlükten giren bir arkadaş varsa yeşillendirir ise sevinirim.