şükela:  tümü | bugün
 • faizsiz bir şekilde taksitle ev alma sistemlerinden biri. ayrıca kira yardımı olayının olmadığı da görülüyor.
 • emin evim den ayrılan satış müdürünün kurduğu sirketmis. simdi gelip burada emin evimin güvenilirliğini sorgulamayacagim. emin evim sisteminde kura çekildiğinde evini daha ileri bir zamanda alacak olanlar taksitlerini daha az ödüyor ve kira yardımı almış sayılıyor çünkü az ödedikleri miktar kadar parayı evini hali hazırda teslim almış olanlar ödemekte. birevimde ise bu sistem yok. kura ile belirlenen sistemde herkes ayni parayı ödüyor. burada ortaya çıkan sıkıntı ise evini en son alacak adamın parasının erimesi. 120 aylık bir vade ile girilen sistemde vade ortasında herkesin parası verilmiş olsa bile bu paranın en değersiz olduğu zaman, parayı son alan kişinin olduğu zaman. benim kafam almadı. alan varsa anlatsın memnun olurum. eğer bir katakulli yoksa bu birevim sistemi su andaki en iyi ev alma sistemidir. şirket evin bedelinden max %9 civarı komisyon alıyor. bu da 200000 tl lık ev icin 18000 tl yapar. 200000 e 18000 faizli kredi veren banka gelsin bir da ben onlara vereyim.
 • hakkında referans var mi diye baktığımda herhangi bir referans göremediğim şirket
 • anladığım kadarıyla sistemleri şöyle: siz belirli bir fiyattan ev alacağınızı söylüyorsunuz, peşinat yatırıyorsunuz ve kendi belirleyeceğiniz tutarda taksit ödemeye başlıyorsunuz.

  paranız birevim'de birikirken bir kura sistemine giriyorsunuz. kurada çıksanız da çıkmasanız da en fazla 28 ay bekliyorsunuz.

  kurada çıktığınız zaman şirket size "şimdi ev alabilirsiniz." diyor, siz ancak o zaman bir ev seçip satın alıyorsunuz.

  ödemeleri sizin yerinize birevim yapıyor, siz birevim'e taksit ödemeye devam ediyorsunuz.
 • tam bizleri açıklayan rezil bir reklama imza atmış şirket. ev sahibi olmazsanız bak dedikodunu yaparlar da şöyle yaparlar da böyle yaparlar da diye reklam yapmışlar adamlar. yani paranızı pulunuzu ne varsa hemen verin bakın ev sahibiyim diye gerinin demişler. fuzul otomotiv tayfasından ayrılan müdür kurmuş bunu da. fuzul otomotiv eski ihlas holding tayfası yani onların ev sisteminden ayrılmış kendisi aynı sistemi kurmuş vatandaş. bunlar gibilerden ev alanlara önce allah akıl sonra da kolaylık versin

  http://www.hurriyet.com.tr/…-5-ortak-durum-40248741
 • bu kadar iyi imkanlar varsa altında kesin bir bit yeniği vardır dediğim oluşum. oluşumun yeni olması da biraz riskli tabi. ancak sunduğu avantajlar süper.