• amaç dersanesinin, yıldız dersanesini devralıp adını yılmaz dersanesi olarak deği$tirmesinden bir sene sonra, bu sefer de isim hakkı alarak, izmir piyasasına balıklama ortak olmasını sağladığı, maksimum 1 senede kepenkleri kapatacak olan bir istanbul dersanesi.
  • kastamonu'da yeni açılan dersane.
  • (bkz: dersane)
    (bkz: dershane)
  • yamulmuyorsam matematik soru bankasını kemal zengin'in yazdığı ve zamanında öss için ağır sayılabilecek soruları barındıran kitap serisine sahip dershane.

ayrıca deneme sınavları da kazık olmakla birlikte, her hafta sınavlarının uygulandığı dershanemizde, maksimum 4-5 yanlışa alışmış inek güruhunu 50-60 netlere tutsak ettiği için ruhsal çöküntüye sokmak suretiyle öss'de yarışacağımız 20-30 rakibi etkisiz hale getirmiştir.
  • diyarbakırda 2 şubesi bulunan dershane.
  • b kod adlı yayınlarının piyasada zor tanımlandığı dershanem.
    http://www.birey.com/
  • kadiköy şubesi'nin terası şükrü saraçoğlu manzaralı olan, birebir eğitimde bütün dershaneler karşısında üstünlük sağlamış dershanedir. kadiköy binasının güzelliği, dersaneler sokağının curcunasına kalmadığı için tek derdi ortam ve karıkız olmayan öğrenciler için büyük bir şanstır. tavsiye ederiz....
  • trakyada öğrencilerin "breeehh dersanesi" diye telaffuz ettikleri dersanedir.
  • açıkça söylemek gerekirse bir hayrını göremediğim dershanem. bire bir eğitimde konu anlatılmaz soru çözdürürlerdi. soruyu çözebilsem bire bir neden alayım diye sorardım cevab veremezlerdi. ve o bire bir eğitim sadece hocaların verdiği ödevleri günü gününe yapılan öğrencilere verilirdi. benim gibi ödevlerle hayat boyu barışık olmayan biriyseniz işiniz zor yani, veya zordu zira sistemleri hala böyle mi bilmiyorum. sınavı kazandım o ayrı ama pek katkıları olduğunu düşünmüyorum. genede hakkını yemeyeyim güzel bi sınıf ve yıllar boyu sürecek arkadaşlıklar kazandırdı her eğitim kurumu gibi.
  • 2005-2007 yılları arasında balıkesir şubesinin muhteşem bir öğretmen kadrosuna sahip olduğu ve genel olarak sınıf içi dostluk kazandırarak - ibrahim demirci sağolsun - başarı elde ettiren dersane idi. hiç unutmayacağım 3111 sınıfını da içinde barındırmıştır o iki sene boyunca ve okul balosuna bile gitmezken dersane balosuna gitmiş liseden değil de dersaneden mezun olmuştum sanki. değişik yıllardı. biz büyüdük hayat kirlendi falan.
hesabın var mı? giriş yap