şükela:  tümü | bugün soru sor
  • apple firmasının ankara yetkili servislerinden bir tanesi.
    müşteriyi cihazın garanti dışında değerlendirilebileceği söylemleriyle çekincelere iten servisimsi kuruluş.
  • daha önce hiçbir şekilde müdahale görmemiş cihazım için ;

"ürününüzün çalışmaması, üzerinde yapılan yetkisiz değişikliklerden kaynaklanmaktadır. garantimiz yetkisiz yapılan değişikliklerden kaynaklanan sorunları kapsamaz. ürün onarıma uygun değil." şeklinde mazeret üreten firma.

iphone merkezi' ni aradım, çözeceklerini söylediler, bakalım neler olacak.

eşit: iphone başvurumdan sonra mühendisler bireysel' den cihazın tamir resimlerini istemişler. beni hakkı buldular.

dolayısıyla yalancı ve tamir yapmamak için bahane üreten kim belli oldu.

iphone merkezi beni başka bir servise yönlendirdi ama ben istanbul' dan bir servisi kendim seçtim , onlar yapamadılar ama uygunsuz rapor yazmayıp apple tamir merkezine cihazımı yolladılar, cihaz tamir edildi, elime ulaştı.

(bkz: efortek)
  • iphone'unuz tamire veya bakıma gönderildiğinde yedek cihaz hizmeti ile gönlümde yer edinmiştir. 1 ay için 100 liraya 5s kiralayarak kırılan ekran nedeniyle duyduğum depresyon belirtilerini hafifletmiştir.

ayrıca başarı teknik servis aynı onarım için 570 lira talep ederken bu arkadaşlar 540 lira fiyat verdiler.
  • apple yetkili servisi.

telefonumu onlara gönderdikten sonra apple’ın kendi merkezine sevk ettiler. galiba kapsamlı bir sorun olduğu için. bu süreç de gayet hızlı oldu. bilgilendirme sistemleri de çok güzel. ben apple servisinden memnun kalmasam da kendilerinden gayet memnun kaldım. güven veren bir yer. siteleri de çok güzel hazırlanmış bir site. bakalım 1-2 telefon daha göndereceğiz o zaman daha kapsamlı bir yazı yazarım buraya.
  • kendileri hakkında çok kötü şeyler düşündüğüm güven vermeyen bir yer.
    apple yetkili servisi olmaları ile birlikte yerleri ankara maltepededir.

entry