794 entry daha
  • su başlıkta bile 3 gündür bir yazı yazılmamıyorsa taktik tutmuş demektir. verebileceklerine verip geride bekleyen ve neredeyse ilk başvuran vatandaşları değerlendirmede tutarak parasızlık, umutsuzluk ve nefretle oyalayıp beklektiniz. millet bezsin diye cevap bile vermediniz. tam 1 nisan'dan beri bekliyorum fakat ne gelen var ne giden? başlıktaki sessizlikten de anlaşılıyor ki herkes bıkmış ve umudunu yitirmiş. çünkü onlar için biz vatandaş değiliz. bizim yaşamaya hakkımız yok. bizim ev kiramiz, faturamız, mutfak masrafımiz yok. herşeyi geçtim biz kale alınıp cevap verilecek bir mahlukat bile değilmişiz.

vereceğiniz 3 5 lira ki insan utanıyor şu komik rakamlar için mi buradan feveran ediyorsun diye bazen ama şu günler gibi günler geliyor ve sana bakma yükümlülüğü olan devlet seni görmezden geliyor. faizle borç bile veremiyor. hadi boşver herseyi cevap bile veremiyor.

yazıklar olsun!!

not: lütfen okuyan ve benim gibi bekleyen arkadaşlar da bu başlığa yazın ki sesimiz duyulsun artık. bari insan yerine koyup red vereceklerse red desinler de bitsin şu izdirap
  • 2 hafta önce ziraat'dan başvurdum ama hala değerlendirme aşamasında. sonuçlanmadan vakıf veya halbanka başvursam mantıklı olur mu acaba? çıkma ihtimalini artırır mı yoksa azaltır mı?

edit: vakıf ve halkbank'a da başvurdum. vakıf olumsuz sonuçlandı. ziraat ve halkbankası ise hala bekletiyor.
39 entry daha
hesabın var mı? giriş yap