şükela:  tümü | bugün
 • eticaret kobi'leri için sipariş ve fatura yönetimi sağlar...
 • internet üzerinde satış yaptığınız tüm siteleri tek bir platformdan yönetebileceğiniz, e-fatura ve ya e-arşiv fatura kesebileceğiniz oldukça mükemmel bir müşteri destek ekibi olan yazılım firması. fiyatları da rakiplerine göre gayet uygun.

  özellikle başlangıç için ideal bir tercih diyebilirim. şuan da stok yönetimi ve ürün fiyatı değişikliği gibi özellikler yok ama yakın zamanda geleceğinden bahsettiler. zaten yeniyseniz e-ticaret'de ve ürün çeşidiniz azsa sizin tek derdiniz hızlıca fatura kesmek ve her sipariş için ayrı ayrı sitelere tıklamakla uğraşmamak oluyor. bu bağlamda işinizi fazlasıyla görüyor.

  edit:yazım hatası.
 • kesinlikle çok başarılı bir uygulama. aynı anda birden fazla pazaryerini tek bir tuşa bağlayabiliyoruz. fatura basımında, rapor almadaki süreçleri çok hızlandırıyor.

  ayrıca, yazılımcı takımı (sahipleri) çok anlayışlı ve hızlı sorun çözen insanlar. geçen gün cloud platformunda yaşanan problemden dolayı herkesin artı 5 günlük abonelik süresini uzatmışlar. abonelik pakedinin bittiği günü es geçmişiz, ödeme yapmadan açar mısınız, işi halledelim aboneliği öderiz dediğimizde hemen uzattılar..

  türkiye'nin böyle dürüst insanlara ve böyle başarılı projelere ihtiyacı var...
 • firma hakkında asla eleştiri yapamazsınız yaptığınız anda sizi hemen tehdit edip avukatımız sizle ilgilenecek diye yazılar yazan firmadır.