şükela:  tümü | bugün
 • eticaret kobi'leri için sipariş ve fatura yönetimi sağlar...
 • internet üzerinde satış yaptığınız tüm siteleri tek bir platformdan yönetebileceğiniz, e-fatura ve ya e-arşiv fatura kesebileceğiniz oldukça mükemmel bir müşteri destek ekibi olan yazılım firması. fiyatları da rakiplerine göre gayet uygun.

  özellikle başlangıç için ideal bir tercih diyebilirim. şuan da stok yönetimi ve ürün fiyatı değişikliği gibi özellikler yok ama yakın zamanda geleceğinden bahsettiler. zaten yeniyseniz e-ticaret'de ve ürün çeşidiniz azsa sizin tek derdiniz hızlıca fatura kesmek ve her sipariş için ayrı ayrı sitelere tıklamakla uğraşmamak oluyor. bu bağlamda işinizi fazlasıyla görüyor.

  edit:yazım hatası.
 • firma hakkında asla eleştiri yapamazsınız yaptığınız anda sizi hemen tehdit edip avukatımız sizle ilgilenecek diye yazılar yazan firmadır.
 • e-ticaret entegrasyon işlemleri için bir arayışım vardı. bu konuda hizmet veren bütün firmaları aradım desem yeridir. telefonda muadili olan bütün firmalardan bilgi aldım ve en mantıklı olan sistem birfatura gibi gözüktü. birfatura onlara göre fiyat olarak daha makul ve sistemleri çok daha stabil işliyor. ayrıca gün geçtikçe hem hizmetler geliştiriliyor hem de sorunlar anlık olarak belirttiğinizde çözülüyor. pazar yerlerine entegrasyon işlemlerimi de sorunsuz ve kolay şekilde yaptım. ayrıca e-fatura kullananlar-kullanmayı düşünenler için büyük avantaj.
 • bende bugün geçme kararı verdim, birçok yere entegrasyonları mevcut gözüküyor. 1 aylık denemeye başladım, deneyimlerime göre bu entry'i güncelleyeceğim. ama şu ana gayet güzel gözüküyor.

  edit: sorunsuz bir şekilde geçiş tamamlandı, gayet iyi gözüküyor şimdilik.
 • foriba altyapısını kullanıyorlar ve e-fatura, e-arşiv konusunda çok eksikleri ve hataları var, web portalları çok yavaş ve şu anda bu satırları yazarken bile portalları çökmüş durumda. faturalarda ozel seri başlangıcı belirlenmiyor, fatura tasarımı istediğin gibi özelleştirilmiyor, müşteri cari listesini excel ile içeri alınmıyor, gelen-giden faturalar e-arşiv,e-fatura olarak ayrı kategorize edilmiş değil... daha çooook yol almaları lazım. lakin e ticaret konusunda f/p olmakla birlikte, ürün fiyatları belirlenmiyor. sadece kargo çıktısı ve e belge çıktısı kolaylığı var. sevgilerimle

  edit: ups kredili kargo kullanmayın; ups saçmalığı evlere teslimat da paket başı +3 tl alıyor, ev dışı ofislere vs. yapılan teslimat da yine +3tl alıyor ve sonradan iade etmemekle birlikte buradaki muhatap birfatura olduğu için sürekli oyalıyorlar. vasat baby.
 • referans ile üye oldum 2 ay geçti ama hala söz verdikleri gibi 500 kontör hediyesini tanımlamadılar. amatörler, telefonla ulaşmak zaman alıyor yetkililere, daha doğrusu ulaşamıyorsun.

  yazacak çok şey var ama ticari itibarları zarar görmesin.

  tanım : muhasebe uygulamasıdır.
 • en büyük eksisi, xml ile ürün yüklemeyi desteklemiyor. varyantlı ürün de desteklenmiyor destek hattından aldığım bilgiyle.

  ürün dağıtımı yapmıyormuş, gelen siparişleri topluyor, kargolama veya faturalama işlemi yapıyor anladığım kadarıyla.