şükela:  tümü | bugün
  • 25 mart 2018 tarihli sari kumpas’in bas rol oyuncusu.
  • bugün de "allahım yine de halimize şükür" dedirtecek bir insan tanımış olduk.

görüntülerdeki konuşmalara bakılırsa, araç çağırmadan önce sistem tarafından oluşturulan ücret bilgisi görülen ve bu bilgi görüldükten sonra işleme onay verilen bir servis için, servisi almaya karar verdikten sonra ücreti fazla bulan ve ücretin belirlenmesi ile hiçbir ilgisi olmayan uber sürücüsüne hakaretler yağdıran, en hafif tabirle ağzı bozuk ve bozuk ağzından tehditler savuran bir insan.

- bu ayakkabımız 220 tl efendim. almak isterseniz kasaya yönlendireyim?
    + hı hı evet, kasaya yönlendirin.

(kasaya gelince)

+ ulan şerefsizler siz beni mi kazıklıyorsunuz?! 220 tl'ye ayakkabı mı olur?
    - hanımefendi, siz kasaya yönlendirin dediniz.
    + ben 220 tl'lik ayakkabı mı yönlendirin dedim! sen kazıkçısın, bunu bana charge edemezsin.
    - tamam da hanımefendi, bu fiyatları biz belirlemiyoruz. burada benlik ne var?
    + ananın şeyi var!
    - hayır istemiyorsanız almayabilirsiniz?
    + dur şimdi ben seni şikayet edeceğim! bundan sonra en büyük düşmanın benim! gel hadi, n'apacaksın?!
    - ???
  • adeta ısınmadan, mühimmatı bitmeden devamlı ateş eden bir mg-42. mg-3’te de bu özelliklerin korunması iyi olmuş.
  • kendisi uber komplosunun( darp olsa da olmasa da) baş kahramanidir. anneler kutsaldır ama böyle bir annem olsa insan içine çıkamam utancımdan. allah eşine dostuna sabır versin, kendisine de acil şifalar diliyorum çünkü normal bir insanın yapacağı şeyler değil bunlar.
  • kadın ya da erkek olmanız farketmez bir an için düşünün kaynananızın bu kadın olduğunu (bkz: swh) düşünmek bile istemediniz değil mi?
  • bu kadının bir de kızı varmış. ilerde bu kızını istemeye gidecek olan delikanlı için uyarı niteliğinde bu videoyu seyrettirmek lazım. kızı monica bellucci 'nin gençliği olsa bu anası yüzünden istenmez.

hayatımda gördüğüm en kulak tırmalayan seslerden birine sahip. tiksindim diyebilirim.
  • olayın kahramanı birgül ekinci veya kızı olurda burayı okursa sosyal medya hesabını versin. bakalım toplumun vijdanı "ağzı burnu kanlar içinde kalan!" kadımı yoksa illegal uber şöförünümü haklı görecek.