şükela:  tümü | bugün
  • çook yıllar önce söylediğimiz sözdür.
    sabah gazetesinin:
    -ki o sabah atatürk'ün 'öldüğünü' göstermek için
    yıllar sonra açılan mezarındaki naaşının bile resmini basmıştır-
    2016 yılında !tam başkanlık modeli' başlığıyla çıkmasına kaşın
    bugün 'koca puntolarla:'mutluyuz gururluyuz' başlığı ile çıkmasıdır.
    üstelik asrın lideri sayın c.başkanımız , son zamanlarda ve de bugün
    anıtkabir'de mustafa kemal paşa değil; üzerine basa basa
    'atatürk ' demiştir.

demek ki akepe atatürkçü ve laiklerin oyuna da göz dikti.
    de... bakalım atatürkçü laikler 16 yıldan sonra inanacaklar mı?
  • ....... ama "kimilerini" (hakaret eden, kendisine ve sevenlerine saygi duymayip kufur edenleri, asagilayanlari vs.) kurtarmayacaktir.

yargilanacaklar.

devriniz buraya kadardi. bitti, bitiyor.

edit; kendisi türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu, ordunun baskumandani, ilk t.c cumhurbaskanidir canlarim. siz burada hakkinda atip tuttukca, yediginiz tabaga sicmis oluyorsunuz. yoksa istediğiniz gibi sevmeyebilirsiniz, hakkinda atip tutamazsiniz ama. skerler gunu geldiginde. o gunu bekleyin, az kaldi.

edit: atatürk' ü sevmeyebilirsiniz, atatürkçü olmayabilirsiniz. bunu bilmemizin bizim icin sakincasi yok, en fazla "ataturk'u sevmiyor" deriz. atatürk yasasa o da seni sevmezdi.

ama saygini koruyamiyorsan skerler canim. sana bu entry'lerini ekmek arasi yaptiricaz. hic suphen olmasin.
  • 94 yıl boyunca sadece % 25 insanın devşirildiğini düşünürsek, pek geçerli olmayan bir önerme gibi geliyor.
  • olmasın herkes ya. zira ben bazı şahıslarla aynı kategoriye konulmak istemiyorum
  • işte biz o gün kazanacağız.

yavaş yavaş, yalandan da olsa atatürkçü gibi görünmek için çırpınanları görmek gülümsetiyor. ikna da olmuyorum ama bir gün gerçekten anlayacaklar. umarım çok geç olmadan anlarlar da daha da beter duruma gelmeyiz.
  • oldu bile! diyeceğiz ama
    ısmail kahraman abi isi bozdu!!