0 5 ucu olan adam

  • 6128
  • 48
  • 30
  • 0
  • 4 gün önce

30 eylül 2015 yakın doğu üniversitesi rezaleti

ön edit: mrsmoore'un açtığı bu başlıktaki ilk entry sözlük tarafından silinmiş.
ayrıca mütevelli heyeti başkanı, üniversitenin kurucusunun oğlu irfan günsel, twitter'da sorulan soruları cevapsız bırakıyor ve kendisine yazılanları siliyor. biz ekleyelim tekrar mrsmoore'un yazdığını:

"30 eylul'de yani dün yakin dogu universitesi'nin tip fakultesi donem 1-2-3 un butunlemesi vardi. 'butunleme mi olur amk bu tarihte' demeyin. butunlemeler bu tarihte yapiliyor ki kimse yatay gecis basvurusu yapamasin. her neyse bunu kabullendik zaten. okul 2 ay önceden duyuru yapti. sinava girmek icin kimliginiz yeterli diye. biz de aylardir bu sinava calisiyoruz. zaten %70imiz bütünlemeye kaldik. 30 eylul sabah 8.30'da rektorluk ne dese begenirsiniz? yeni donemin parasini odemeyen sinava giremez. e ama bu sinav gecen seneye ait? amac ne? butunlemeden kalip da okulu birakmak isteyenlerin parasini almak. simdi daha da vahimi geliyor. burslu öğrencilerden de para istiyorlar. " e ama ben bursluyum gecersem ucret odemeyecegim ki?" derseniz de size "o zaman parani geri alirsin" deniyor. istenen para da 2 bin lira filan degil ha. 6.750 euro. burslu bu adam. belki imkani yok. nasil o kadar parayi 3 saat icinde bulsun sana? ne yazik ki onlarca öğrenciyi mağdur edip sinava almadilar. lutfen dostlar duyuralım"

son günlerde gerçek anlamı ile bir rezalet göremiyorduk.

tam anlamıyla bir rezalet olmuş.
kısa ve öz, okuyun.

edit: şikayet, yorum ve trollemeler için:

mütevelli heyeti başkanı, kurucusunun oğlu patronun çocuğu irfan günsel'in twitter'ı: https://twitter.com/irfangunsel sanırım kendisi sıkı bir sözlük takipçisi

edit 2: rezillik diz boyu. üniversitenin sahibi patronun zenginliğinee dair haberini ana sayfada özetle yakındoğu kısmına koymuşlar. forbes'un kıbrıslı milyarderi habere bak, bu kafadakilerin, büt'e girmek için burslu öğrenciden para istemelerine şaşmamalı.

devamını okuyayım »
30.09.2015 14:00