1311 c p 80

  • 159
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

polisi tehdit eden alkollü doktor

her açıdan ahlaken çöken ülkenin doktoru.

böyle ülkeye böyle doktor. bu ülkede iyi ve doğru olan yadırganmalı.

başka bir örnek; konya'da trafik polisi olan ahmet a. görevli olduğu kavşakta trafik düzenlemesi yaparken akp konvoyunun durmasına neden oluyor. bakınız özellikle ''neden oluyor'' ifadesini kullandım çünkü akp konvoyu uhrevi bir konvoy, dokunulmazlığı var. şikayet ediliyor, il emniyet müdürü yine aynı kavşakta görev yapan polis memuru ahmet a.'nın yanına gidip ''ben kimim'' diye soruyor, 1-3-5 aynı soru, cevaben ''kardeşim sen kimsen kimsin, ben görevimi yapıyorum, engelleme beni, göster kimliğini'' deyince kişi ( adam demiyorum ) polis kimliğini gösterip ''sen nasıl olur da akp konvoyunu durduruyorsun, bekle göreceksin'' deyip gidiyor. trafik polisi ahmet a. 1 ay içinde önce asayiş şubeye alınıp uzak ilçe karakoluna veriliyor sonra ölmesi için hakkari çukurca'ya tayin ediliyor. evet ölmesi için. suçu kavşakta akp konvoyunun durmasına sebep olmak.

eskiden olsa idare mahkemesine dava açar eski görev yerine iade edilirdi ama şu anda bunu hayal etmek bile ütopya gibi geliyor.

şimdi birkaç çomar ne alakası var neden konuyu akp'ye bağladın diyebilir, 15 yıldır bu ülkenin anasını bellediler. ahlak, adalet, hak kavramları çöktü. bunu uzaylılar yapmadı.

devamını okuyayım »
21.01.2018 21:22