19991991

  • anarşist (241)
  • 806
  • 40
  • 8
  • 2
  • bugün

başak burcu erkeği

içinde bulunduğum burçtur efendim.

basit bir özet geçmek gerekirse:

1.çoğu kincidir, eğer kinin aptalca bir şey olduğunu farkedip bu huyunu aşabileni bulursanız uzun süreli hayat planı yapmayan, istediğinde bir kıza çiçek vermek için 1300 km yapmaya üşenmeyen ama çorapları kıyafet kutusuna atmaya üşenen birini buldunuz, yakınlaşın ufkunuz 2 katına çıkarsın, hayatın ne kadar yaşanabilir bir yer olduğunu göstersin.

2.kadınlarla olan ilişkilerde benim burcum kadar zor seçeni, kolay vazgeçene rastlamadım.her erkek gibi max 3 defa sever lakin bu burcun umursamaz piç erkeği diğerlerine nazaran çok fena oluyor gördüğünüz yerde kaçın.lakin sevilecek adamlarız vesselam veya öyle zannediyorum ama burçtaşlarımın da katılacağı üzere sevince cesaretli hatun seviyoruz, cesaretsiz hatun güzel olsada çok umrumda olmuyor hiç olmadı benim.ilk niyeti sizi yatağa atmaya çalışmayan güzel erkeklerdir.

3.daha opsesif olmayanını tanımadım (ben dahil) sarılmayı çok seven bu tür, boynunun altından sakalını okşadığınız da kedi gibi mırıldamayada başlar söylemedi demeyin.

4.zıtlık benim burcumun yapısında var. lakin kararlı yapıya ulaştığında sizin için yapılması zor olan bir şeyden tutun adam öldürmeye kadar tereddüt etmeden yapıcak adamlarız.

5.düşünüldüğünün aksine çok duygusal, problemerini aştıgında neredeyse duygusuz analatik adamlarız.

6.diğer burçların erkekleri adamdır lakin benim burcumun erkeği tehlikelidir.

7.ya hayatınızı bir anda değiştirir tablo gibi bir mutluluk yaşarsınız yada hayatınızı köklerinden kopartarak sizi mala bağlayacak insandır bu gruptakiler ama ne olursa olsun hayatınızda bir iz bırakır.siz farketmesiniz bile çoktan bir şeylerin yerini değiştirmiştir.

dipnot: anlatılan hikayeler bir başka başak burcu erkeğine ait olup, firmamızla bir ilişkisi yoktur.

(bkz: bir arkadaşım ekolü)

devamını okuyayım »
05.04.2016 18:33