3141592653

  • azimli
  • rating canavarı (853)
  • 1155
  • 1
  • 1
  • 0
  • dün

entry'lerden karakter tahlili

entryleri hiç okumadan sadece kimdir nedir penceresi vasıtasıyla hızlı bir tahlil yapmak mümkündür.

a. en beğenilen entrylerinin >%70'i aynı zamanda başucu eserlerindeyse:
bu yazar uzun entrylerde başarılıdır. sabırlı, ince eleyip sık dokuyan, inatçı, kararlı bir yapısı vardır. uzun süre bir konuya yoğunlaşıp emek harcayabilir. bu yazarlardan iyi muhasebeci, cerrah, apartman yöneticisi olur. kadınsa ayrıca dırdırcı bir anne olacağına delalettir. yemek yapmayı, alengirli sofralar kurmayı severler. uğurlu renkleri koyu mavi, en sevdikleri futbolcu hasan şaştır.

b. en beğenilen entrylerinin hiçbiri aynı zamanda başucu eserlerinde değilse:

bu, bu yazarın kısa, şipşak bir düşünüş sistematiğine sahip olduğunu, kısa cümlelerle vurucu tespitler yapabildiğini gösterir. bu sınıftaki yazarların zeki olma ihtimalleri çok yüksektir. hizmet sektöründe başarılı olurlar. ek olarak iyi mühendis, reklamcı, pazarlamacı olurlar. bu grup yazarların "baba"lıkları korkutucudur, kodumu oturtur, tartışmaya girmez. depresif halleri çekilmezdir. en sevdikleri yemek patlıcan oturtma, uğurlu günleri çarşambadır.

c. pozitif bir karmaya ve 1000’in üzerinde entrye sahip olup 3 veya daha az başucu eseri olan yazarlar:

sabırsız, tez canlı, maymun iştahlı kişilerdir. arkadaşlıkları eğlencelidir. genelde serbest meslekle uğraşırlar, tavuk çiftliği kurmak ya da singapurdan soya tohumu getirtmek gibi değişik yatırımlar peşinde koşarlar. fast food tarzı, abur cubur ya da uydurma yemeklerle beslendiklerinden ileriki yaşlarda sağlık problemi yaşama ihtimalleri büyüktür. aile yaşamlarında çocuğunu yuvadan almayı unutan anne-baba figürü olmaya adaydırlar. en sevdikleri içki tekila, uğurlu renkleri açık sarıdır.

not: tüm teori, entry oylama sisteminin yeterli büyüklükteki çoğunluğun din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin objektif yargısına dayandığı varsayımı üzerine oturtulmuştur.

devamını okuyayım »
12.09.2005 00:29