386 dx

  • 30943
  • 5
  • 4
  • 0
  • 4 gün önce

23 adamla yatıp geçmişi boşver senleyim diyen kız

"aynısını yapan erkekten farkı yoktur" diyenlere henüz bu hafta londra'da şahit olduğum bir olayı anlatayım: misafirimle kapının önüne sigara içmeye çıkmıştık. sokakta bizim tarafa doğru yürüyen iki erkek fark ettik. aniden yanlarına bir kız yaklaştı, "ya kusura bakmayın, kalacak yerim yok, geceyi sizde geçirsem olur mu?" diye sordu. sadece yaşını sorup adını bile sormadan direkt kabul ettiler. kız sağdakinin koluna girdi, önümüzden geçerek eve gittiler.

yani diyeceğim şu: bugün ortalama altı güzellikte bir kadın bile 23 erkekle yatmak istediği takdirde bu hedefine 24 saatten kısa bir sürede kolayca ulaşabilir. oysa aynısını isteyecek bir erkeğin çok zengin, çok aşırı çekici ve/veya muazzam yetenekte bir laf ebesi olmadığı takdirde bunu başarması dünyanın hiçbir yerinde olasılık dahilinde değil. nitekim kadın ve erkek arasındaki konum ve ihtiyaç farkları da sadece kültürel ve toplumsal değil, büyük ölçüde biyolojik.

hele ki türkiye gibi arz-talep farkının uçurum olduğu ülkelerde ortalama erkeğin (parasız/hilesiz) sekse ulaşması imkansıza yakın. dolayısıyla bir kadın bir erkekle seks yaptığında erkek sadece temel bir ihtiyacını karşılamıyor. aynı zamanda kadın tarafından yüzlerce istekli talip arasından seçilip beğenildiğini, kabul edildiğini, onaylandığını, değer verildiğini hissediyor. bir erkek için seks asla sadece seks değil.

kadın için ise seks her istediğinde zahmetsizce ulaşabileceği bir zevkten ibaret. aranan şey "çok iyi seks" veya "ilişki" olduğunda şartlar biraz daha eşitleniyor olabilir, ancak düz seks için durum söylediğim gibi. bir erkek 23 kadınla yattıysa bunun sebebi ortalama hemcinsine kıyasla çok şanslı olması ve biraz da kendini kanıtlama ihtiyacıdır. bir kadın 23 erkekle yattıysa bunun tek sebebi 23 erkekle yatmayı tercih etmiş olmasıdır. fark burada.

devamını okuyayım »
20.11.2015 14:21