3d artist

  • 1115
  • 7
  • 1
  • 0
  • 4 gün önce

3. köprü rezaleti

ankara'dan istanbul'a bu zarar ziyan köprü açıldıktan sonra geçenlerde ben de bir giriş yaptım. gecenin bir vakti olduğu için zifiri karanlıkta yol almamız zaten korkutucu gelmişti. biz istanbul'a gireli neredeyse 2 saat oldu, neden hala yoldayız düşünceleri kafamdan geçerken birden yoğun bir ışık altında 3. köprü dedikleri yerden geçtiğimizi anlamış olduk ama köprüyü geçince yine bir zifiri karanlık ve o zifiri karanlıkta bir saatten fazla bir süre son gaz yolculuğa devam.

mevcut hükümetin hizmet adı altında yaptığı katil bir yatırım olmasından ziyade büyük paraların ve rantın döndüğü bir katil yatırımdır aynı zamanda...

(bkz: ekümenopolis)

türkiye=istanbul demek değil. kafam maddi konularda pek çalışmaz ama ülkemizde yapılan yatırımın geneli büyük şehirlere ve o da fuzuli oluyor. siyasi pezevenkler gövde gösterisi yapacak, ceplerini de yandaşlarıyla beraber dolduracak ve ben bunları alkışlayacağım. laf söylemezsem, söyletmezsem şerefsizim demektir.

ülkeni gerçekten seviyor musun? darbe'den rant elde eden kendileri değil mi? tsknın darma duman edilmesi sana normal mi geliyor? o zaman ülkene ne yaptıklarının farkında olmaya başla artık. bu namussuz yolsuz takımı senin hem cebine hem de canına kastediyor, çocuklarının geleceğini çalıyor. gör artık!

devamını okuyayım »
17.09.2016 17:55