3lendil

  • 1006
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

15 aralık 2013 kasımpaşa beşiktaş maçı

beşiktaş spor kulübünün göz göre göre, siyasi veya değil kirli oyunlara alet edildiğini gözler önüne seren maçtır. sen hücümda ceza sahasında gol ararken, dışardan biri geliyor sana saldırıyor, o anki motivasyon kaybını düşünebiliyor musunuz? arkadaşınıza, siz arkanızdaki milyonlar için top koştururken, biri saldıracak siz de oturup güvenliğin çıkartmasını bekleyeceksiniz. tamam almeida kartlık bir tepki vermiş olabilir, ama hakemin bu olayda sağ duyulu olması gerekiyordu. sonra bu sahaya sokulan ikinci top vakası. arkadaşım burda futbol oynanıyor, sen de paranı burdan çıkartıyosun. terbiyesizliğin ve pişkinliğin ne lüzumu var. geldiyse ikinci bir top at dışarı gitsin, eline alıp hücümdaki adamın topu çarptırıp, kesmek de ne oluyor atağı. ve ikinci topun içeri girdiğini görüp göz yuman, belki kırmızı kart-penaltı verilecek pozisyonda hakem atışı ile nasıl devam ettirebiliyorsun oyunu?

özetle bu renklere gönül vermiş insanlara yapılan bu zulüm kanımızı hiç mi dondurmuyor? futbola siyaseti, çıkarı, nefreti sokan bu beyinler, insanlıktan hiç mi nasibini almamış? bu sevdaya, bu eğlence ve güzellik arenasına müdahale etmek, fitne karıştırmak hakkını kim veriyor bu insanlara?

yazıklar olsun. beşiktaşlı değilim ama eğer bu haksızlıklar devam ederse bilinsin ki her takımın taraftarı beşiktaşın arkasında olacaktır, bu biline. beşiktaş arkandayız!

devamını okuyayım »
16.12.2013 01:15