556

  • 1049
  • 15
  • 4
  • 0
  • dün

irma kasırgası

kaçışma çabaları zombie apocalypse senaryolarını çağrıştırıyor. yazık gariban insanlar çaresiz şekilde uzaklaşmaya çalışıyor ve hatlar da yoğunluğu kaldıramıyor.

ağustos'taki eclipse zamanında bile korkunç bir yoğunluk vardı ki, o tamamen keyfi ve çok daha küçük çaplı bir olay. orada 2.5 saatlik, 170 millik yolu 9 saatte gitmeler falan vardı, bu ise çok daha felaket bir durum. istasyonlarda benzin kalmaması, bazı marketlerde temel ihtiyaçların bitmesi, her yerde sonu gelmez kuyrukların oluşması gibi şeyler bir "keyfi etkinlik" sebebiyle bile oluşmuşken oradaki insanların şu an bulunduğu panik ve korku içinde kaçma çabasını deneyimlemeyi hiç istemem.

bir lafım da salak salak espri kasanlara. ben hiç ince ince laf anlatmayacağım. orospu çocuğusunuz siz. insanlık dramı yaşanıyor lan. hem de sadece amerika'da değil, gariban adalarda da. hani devletlerin aktivitelerinden masum, kozmopolit halkı sorumlu tutuyorsunuz ya, ondan diyorum. insanlar can havliyle kaçışıyor. bazılarının kaçma şansı yok. saklanıyorlar, korkuyorlar. siz burada orospu çocukluğu yapıyorsunuz. green cardmış da, uyuyakalsa gidecekmiş de, bilgisayar oyununda oradaymış da bilmem ne. komik sanki. şerefsiz sürüsü.

devamını okuyayım »
09.09.2017 12:43